S Bikesalonem do Chorvatska na kolech

Další premiérový Bikesalon sledujte zase v sobotu od 9.55 na Primě!

Zavítáme do oblíbené dovolenkové destinace Čechů a provětráme tam celoodpružené kolo Kellys SLANGER 50. Podíváme se na chorvatský makadam, strmé srázy i malebnou přírodu. Zjistíte, že i podobné terénní kolo s karbonovým rámem najde ve zdejší přírodě uplatnění.

Náš testovací jezdec prožene gravel bike AUTHOR Ronin SL ve sněhovém marastu. V testu zjistíte, na co všechno se dá toto univerzální silniční kolo použít. Nejen že váží docela málo, ale jeho zpřevodování umožňuje s lehkostí vyburácet i prudké kopce.

Už jste někdy viděli, jak jsou vyráběny veloduše a velopláště? My také ne, a proto jsme se vydali do továrny v Náchodě, abychom vám ukázali, jak celý proces probíhá. Zjistíte navíc nejen dlouho utajovaná tajemství výroby, ale také jak se například stříhají duše.

Myslíme i na vás, na diváky. Můžete si zasoutěžit o ceny od výrobců Carlson, Garmin a Cube. Ceny jsou jak pro malé, tak velké cyklisty. Na své si přijdou i milovníci silniční cyklistiky, pro které je opět připravena škola jízdy

VŠECHNY TESTY KOL Z POŘADU BIKESALON POHROMADĚ

Těšte se na sobotní Bikesalon. Začínáme v 9:55 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.