Skoky, kořeny, rychlé klopenky a létající prach. V sobotním Bikesalonu

Další premiérový Bikesalon sledujte zase v sobotu v 10.25 na Primě!

Věděli jste, že Tarpan byl posledním, volně žijícím plemenem koně v Evropě? Český výrobce Pells po něm pojmenoval i svůj full. Jízda na něm je prý ale daleko snazší a také pohodlnější, než kdybyste museli krotit divokého koně. Tak uvidíme. Víc vám o něm poví náš testovací jezdec, Lukáš.

Skoky, kořeny, rychlé klopenky a létající prach. Vytáhli jsme enduro od renomovaného amerického výrobce a pořádně ho projeli. Jmenuje se Slash 8, a i když má kvalitní komponenty, mezi koly podobného ražení určitě nepatří k nejdražším. Co na něj říká náš jezdec, Martin? Fenomén Favorit. Tradiční česká značka se ke stému výročí založení České republiky dočkala pocty v podobě vlastní výstavy v srdci Národního technického muzea. V rozhovoru s autorem výstavy se dozvíte nejen mnoho zajímavostí o historii Favoritek, ale také informace ze zákulisí. Ať už o samotném vzniku a četných úspěších, které kola české výroby provázely už od nepaměti, nebo o zakládajících členech.

Magazín Bikesalon můžete kdykoliv sledovat online na iPrima.cz

Nechybí ani soutěž o cyklistické ceny v čele se sadou cyklokosmetiky od výrobce Carlson, sadou praktického nářadí od českého výrobce Gola, a nebo o praktickou helmu německého výrobce CUBE, kterou ocení každý biker.

TESTY KOL Z POŘADU BIKESALON POHROMADĚ

Premiérový díl pořadu Bikesalon odstartuje v sobotu v 10.25 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.