Škola jízdy i další testy kol. V sobotním Bikesalonu!

Víkend se blíží a s ním je přichystán i zbrusu nový díl Bikesalonu. Na co se v něm můžete těšit? Začínáme v sobotu v 9.55 na Primě!

Je tady 7. díl oblíbeného pořadu Bikesalon.

Provětráme jedno z doposud nejlevnějších horských kol, které jsme v redakci Bikesalonu měli. B'twin Rockrider 560. Jak tento stroj dopadl?

Prověříme také jedno z dostupnějších elektrokol na našem trhu, které je původem z České republiky. Jmenuje se LeaderFox Altar a díky mohutné kapacitě baterie nás odvezlo, kam jsme jen chtěli.

Nebude ovšem chybět ani trocha teorie. Podívali jsme se totiž do Polska, jak probíhá výroba rámů a jízdních kol. A vy můžete být u toho s námi.

Nezapomeneme také na školu jízdy, kde opět prověříme některé z dalších klíčových dovedností a naučíme vás proto, jak se stát lepšími jezdci.

Kdy? Bikesalon s pořadovým číslem sedm roztočí hliníkové ráfky u všech typů kol už v sobotu dopoledne na Primě. Těšíme se na Vás, milí cyklisté a cyklistky!

Bikesalon startuje v sobotu v 9.55 na TV Prima!

Podívejte se na televizní upoutávku:

TESTY KOL Z POŘADU BIKESALON POHROMADĚ

Premiérový díl pořadu Bikesalon odstartuje v sobotu v 10.05 na Primě!

Magazín Bikesalon můžete kdykoliv sledovat online na iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.