Škola jízdy, výlety i testy kol. V Bikesalonu!

Sobota se blíží a s ním je přichystán i další premiérový díl Bikesalonu. Na co se v něm můžete těšit?

Author Aura XR5. Tak se jmenuje želížko v ohni jednoho z nejznámnějších českých výrobců jízdních kol. Jak test tohoto gravel biku, který má ambice také na občasné cyklokrosové závody, dopadne?

Jezdi jako Jaromír Jágr, hlásá reklama. A tak jsme elektrokolo Crussis e-Carbon C.1 zkusili i my. Schválně nám dejte vědět, jak si myslíte, že tento český vynález obstál?

Praha, matka všech měst. Jak je však toto velkoměsto zajímavé také z pohledu cyklisty? Spolu s průvodcem jsme vyrazili do ulic i zákoutí našeho hlavního města, abychom se přesvědčili, zda má cyklistický výlet po zajímavostech středobodu naší vlasti skutečně smysl. A pozor, nakonec jsme nejeli jen na kole, ale také lodí!

Čeká vás také populární soutěž o věcné cyklistické ceny. Tak se nezapomeňte dívat. Začínáme v sobotu na Prima TV už v 9:40!

Uvidíte v našem magazínu Bikesalon. Startuje v sobotu v 10.05 na TV Prima!

A nebojte se, také tuto sobotu budete moci s Bikesalonem vyhrát v soutěži věcné cyklistické ceny! Tak se nezapomeňte dívat, začínáme už v dopoledních hodinách na TV Prima a těšíme se na Vás!

Podívejte se na televizní upoutávku:

TESTY KOL Z POŘADU BIKESALON POHROMADĚ

Premiérový díl pořadu Bikesalon odstartuje v sobotu v 10.05 na Primě!

Magazín Bikesalon můžete kdykoliv sledovat online na iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.