Sobotní Bikesalon: To jsou tipy na cyklovýlety, předváděčky i testování kol

Další premiérový díl magazínu Bikesalon představí univerzální kolo jak na asfalt, tak mimo něj i fenomén současné doby – elektrokolo. Nebude chybět ani inspirace, kam na kole v okolí Prahy. Bikesalon vysíláme v sobotu v 9.40 na Primě!

Cyklisté jsou hodně vybíravá skupina. Jedni jezdí pouze v terénu na klasickém cyklokrosovém kole, druzí zase pouze na silnici. Ovšem ono existuje univerzální kolo jak na asfalt, tak mimo něj. Nazývá se Gravel bike!

Všechny testy kol na jednom místě

Kam na kole? K 50. rovnoběžce

V rubrice Kam na kole se vypravíme k 50. rovnoběžce. Žádný strach, není to někde daleko v zahraničí, ale nedaleko Říčan. Pojedeme také po stopách kameníků.

Zjistíme, že i fenomén současné doby, tedy elektrokolo, není pouze pro asfaltové silnice, ale zdolá i hodně náročný terén.

Škola je základ života, platí to i o jízdě na kole. Myslíte si, že máte správnou techniku? Třeba zjistíte, že tomu tak úplně není.

Více o pořadu Bikesalon na videu:

Bikesalon nepropásněte v sobotu v 9.40 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.