Už jste viděli, jak se vyrábějí jízdní kola? Sledujte sobotní Bikesalon

Další premiérový Bikesalon sledujte zase v sobotu od 9.50 na Primě!

Praotec Čech dobře věděl, kde se má usadit. Po jeho stopách se vydáme na výletě okolo Řípu. Ten povede z Mlčechvost po cyklostezce táhnoucí se podél soutoku našich největších řek. Zastavíme se ale také v Mariánských Račicích, kde se konají závody světového poháru ve veslování a rychlostní kanoistice. A nakonec, po zastávce u samotného Řípu, zavítáme do malebných vinic Středočeského kraje. Otestujeme dámské elektrokolo Rock Machine Crossride e500 L, které se dámám zalíbí nejen půvabnou barvou, ale také jízdními vlastnostmi a kapacitou baterie. Díky ní se totiž mohou vydat na opravdu dlouhou projížďku.

VŠECHNY TESTY KOL Z POŘADU BIKESALON POHROMADĚ

Už jste někdy viděli, jak jsou vyráběna jízdní kola? Nahlédněte s námi pod pokličku zahalenou tajemstvím a zjistěte, co všechno se odehrává za branami jedné z českých výrobních linek. Dozvíte se spoustu nového o technologiích, výrobních postupech, ale také o samotném procesu, jakým si každé kolo musí projít, než se dostane k novému majiteli. Nezapomínáme ani na vás, diváky. Pro malé i velké cyklisty je tu soutěž o ceny od výrobců Carlson, Garmin a Cube. A pokud milujete silniční cyklistiku, dozvíte se spoustu potřebných rad. Nebude totiž chybět ani škola jízdy na silničním kole.

Těšte se na sobotní Bikesalon. Začínáme v 9:55 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.