Vše o cyklistice a pro cyklisty. V sobotním Bikesalonu

Další premiérový Bikesalon sledujte zase v sobotu v 9.55 na Primě!

Možná, že na první pohled nevypadá, ale tohle kolo je celoodpružené! Jmenuje se Pells Razer Race 9 a pod jednoduchým rámem ukrývá unikátní technologii, která mu dovoluje srovnávat se s daleko dražšími koly. Což o to, pevným rám se zadním pružením jsme už viděli, pod hliníkovým rámem a za tyhle peníze? To je skutečná rarita. Co na něj poví náš testovací jezdec Martin? Skoky, kameny a neprostupný terén. Ale počkat? Kde je sedlo?

Cyklistika se v dnešní době nedělí už jen na silniční a horskou. Je daleko rozvětvenější a jednou z větví, která má mimochodem opravdu dlouhou tradici, je i trial. Představíme si kolo jednoho z nejpovolanějších trialistů u nás, který nám předvede i své kousky. Jak uvidíte, jsou často takzvaně o čenich.

Co dělat, když kolo dlouho stálo?

Máte jenom zkontrolovat tlaky v pláštích, namazat řetěz a vyrazit? Tak jednoduché to zase není. Pojďte si s námi projít potřebné tipy a rady, jak po zimě znovu šlápnout do pedálů s co nejmenším rizikem technických potíží. Někteří tomu říkají čiré bláznovství. My ale známe pravé jméno - FREERIDE!

Magazín Bikesalon můžete kdykoliv sledovat online na iPrima.cz

Náš šílenec Gaspi a jeho parta se znovu hlásí do služby. Tentokrát s ním zavítáme do končin naší vlasti, i na daleký Taiwan, kde si kluci střihnou parádní čísla! Soutěžte a vyhrajte s námi cyklistické ceny od výrobců Carlson, Gola a CUBE. Jak zní soutěžní otázka? To je jednoduché - dívejte se na Bikesalon v sobotu, v 9:55, odpovězte a vyhrajte! Těšíme se na Vás!

TESTY KOL Z POŘADU BIKESALON POHROMADĚ

Premiérový díl pořadu Bikesalon odstartuje v sobotu v 9.55 na Primě!

Sdílejte článek