Vše o cyklistice i samotných kolech. V sobotním Bikesalonu na Primě

Další premiérový díl magazínu Bikesalon představí ještě více možností, kam na kole i otestuje nejrůznější kola. Bikesalon vysíláme v sobotu v 9.45 na Primě!

Otestujeme Cube Attention. Na první pohled obyčejné kolo za rozumné peníze, které nás přesvědčilo, že i za menší vklad můžete za říditky prožít dostatečnou porci jízdní zábavy!

Lapierre e-xelius 700. Také silniční cyklistika zažívá boom v podobě elektrifikace a jednou z prvních vlaštovek je právě testovaný Lapierre. Jak funguje?

Ani tentokrát nebude samozřejmě chybět oblíbená cyklistická soutěž o věcné ceny a praktické rady pro všechny cyklisty. Tak si nás nalaďte! Začínáme v sobotu v 9:45 ráno na Primě.

Testy kol na jednom místě

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.