Zakladatel horské cyklistiky osobně a nejen on. V sobotu v Bikesalonu

Další premiérový Bikesalon sledujte zase v sobotu v 9.40 na Primě!

Existují rychlá silniční kola, ještě rychlejší stroje, a pak je tady SystemSix! Unikátní silniční raketa od amerického výrobce Cannondale, která je nejrychlejším silničním kolem na současném trhu. Náš testovací jezdec Martin s horkou novinkou obkroužil hned několik desítek kilometrů a byl zpátky rychleji, než jsme stihli najíst. Co ho na SystemuSix nejvíc zaujalo?

Zakladatel horské cyklistiky osobně! Při prezentaci amerických kol Trek jsme narazili na tvůrce prvního horského kola, Garyho Fishera. V inspirativním rozhovoru nám prozradil pravdu o svých začátcích a dozvíte se také, jak vlastně cesta k vynalezení prvního „mountainbiku“ vypadala.

„Kdo maže, ten jede.“ Tohle rčení platí u cyklistiky dvojnásob. Víte co a čím na kole mazat, a co naopak nesmí do kontaktu s olejem přijít? Abyste si mohli být doopravdy jisti a věděli jste, k čemu se používá například olej na silikonové bázi, oslovili jsme našeho specialistu Pavla Tiona, který vám ohledně mazání vysvětlí vše potřebné.

Magazín Bikesalon můžete kdykoliv sledovat online Gaspi a jeho parta. To nemůže dopadnout jinak, než že se na horských kolech vydáme vstříc čistému adrenalinu, brutálním poletům a obrovskému nebezpečí, do kterého se kluci s úsměvy na tvářích řítí doslova po hlavě. U televizních obrazovek hlavně nedýchejte, aby se nikomu z party nic nestalo ani protentokrát. Nemocnice jsou totiž opravdu daleko – budeme jezdit v Mongolsku! Převážení našich miláčků sem a zase zpátky ještě nikdy nebylo jednodušší. Představíme si praktický držák jízdních kol na tažném zařízení, jenž unese i elektrokola, která byste na klasický střešní nosič kvůli váhovému limitu 20 kilogramů dát nemohli.

VŠECHNY TESTY KOL Z POŘADU BIKESALON POHROMADĚ

Ani tentokrát jsme na vás nezapomněli s populární soutěží o cyklistické ceny. Vyhrát tak můžete sadu cyklokosmetiky od společnosti Carlson, praktickou sadu nářadí českého výrobce Gola nebo bezpečnou helmu vhodnou do každých podmínek od německé značky CUBE. Soutěžte s námi a vyhrajte.

Premiérový díl pořadu Bikesalon odstartuje v sobotu v 9.40, na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.