Božská Markéta má nový sladký web!

Pokud máte rádi sladké, určitě jste zaregistrovali nový pořad Božské dorty od Markéty. Aby vám nic neuteklo, připravili jsme nové webové stránky, kde najdete úplně všechno na jednom místě.

Pořad Božské dorty od Markéty vysílá každé pondělí Prima love. A podle sledovanosti se Markéta strefila do černého – na Prima love byly první tři epizody vůbec nejsledovanějšími pořady v daném období a s každým dílem diváků přibývá! A za úspěch přichází sladká odměna právě pro vás, diváky...

Nová webová stránka nabídne na jednom místě všechny recepty, články, bonusová videa i upoutávky. Najdete zde k přehrání i celé epizody. A k webu patří i čerstvě založená facebooková stránka, na které, pokud se stanete jejími fanoušky, najdete i spoustu další inspirace a nápadů.

Vydejte se s Markétou do kouzelného světa výroby originálních dortů!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.