Božský dort pro Charlottku Gottovou

Hvězdná cukrářka Markéta Krajčovičová upekla téměř osmikilový dort pro Charlottku Gottovou k jejím sedmým narozeninám. Rodinnou oslavu jí rodiče uspořádali v divadle Spejbla a Hurvínka a přesně takový byl i samotný dort.

Na mramorovém korpusu potaženým růžovou potahovou hmotou sedí všechny "hurvínkovské" postavičky. "Jen ty figurky mi zabraly 10 hodin času, ale stálo to za to. Ivanka Gottová si přála, aby z dortu bylo 30 porcí, to se povedlo," dodala spokojeně známá televizní cukrářka.

Charlotta nebyla na tak velký dort pochopitelně sama, rodiče pozvali i její kamarády a byla z toho rozverná dětská párty jak se patří. A nemlsali jen děti. "Speciálně pro Karla jsem připravila mangový desert. Moc mu chutnal, dokonce si přidal," směje se Božská Markéta s tím, že setkání s Karlem Gottem bylo pro ní zvlášť potěšující.

Další neuvěřitelné dortové kreace uvidíte pořadu Božské dorty od Markéty na PRIMA LOVE v pondělí 13. května ve 20:15. Dívejte se a inspirujte se!

Další novinky a inspiraci najdete na facebooku pořadu Božské dorty od Markéty.

Foto: Archiv Ivany Gottové / Olga Hrušková

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 6. 2023

Berani, pokud máte vazby na nějakou terapeutickou profesi, můžete dnes učinit zvláštní objev týkající se zdravotnictví. Tento objev nenajdete v žádné knize nebo metodice, kterou se běžně řídíte. Emoce nejsou tak slepé, jak by si racionální společnost přála! Někdy nás vedou po cestě k poznání. To je dnešní případ.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.