VIDEO: Markéta ukáže, jak na čtvercově vázané svatební koláčky

V posledním díle pořadu Božské dorty od Markéty se naše milá cukrářka nevrhla do přípravy ničeho menšího než svatebního dortu. A právě proto zůstala u svatební tematiky i se svým dalším receptem.

Svatba, to je událost, která se jen tak neopakuje. Právě proto se rozhodla Markéta ukázat naplno své umění na svatbě své kamarádky. A my tedy musíme uznat, že se jí to dost povedlo. Krásný, moderní dort se líbil i novomanželům, kteří si vysloveně přáli, aby na něm nenašli žádné postavičky a podobně.

Když Markéta zvolila jako ozdoby decentní stuhy a marcipánové hortenzie, byli svatebčané nadšení. Protože ale naše cukrářka nepředpokládá, že byste si podobný skvost dokázali upéct sami doma (i když o vás samozřejmě nepochybujeme), vytasila se s ještě jedním svatebním receptem – koláčky. Ty známe snad každý.

V Markétině podání to ovšem nejsou klasické kulaté koláčky, ale svatební koláčky čtvercově vázané.

Uznejte, že jsou krásné:

A prohlédněte si video s jejich kompletní přípravou:

Celý recept najdete v tomto výpisu.

Mohlo by vás dále zajímat:

Chodské koláče

Jablečný koláč s vanilkou a citronem

Hrnkový cuketový perník

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.