VIDEO: Markéta vám ukáže, jak na piškotový minidezert s čerstvou jahodou

Jak rozsvítit stůl? Pokud si potrpíte na sladké, což předpokládáme, když čtete tuto webovou stránku, super tipem pro vás jsou tyhle malinkaté dezertíky. Jsou krásné a hlavně opravdu chutné.

Markéta se v posledním díle svých Božských dortů od Markéty vypravila až do liberecké knihovny. Za úkol měla udělat dort pro paní ředitelku na zadání Kruhu autorů Liberecka. A protože inspiraci čerpala v chrámu vědění, nemohla forma dortu nakonec dopadnout jinak.

Ano, tušíte správně, dort měl tvar několika starobylých knih, nechyběl ani kalamář s brkem. A právě marcipánový brk byl nakonec také to, co obdarovanou paní ředitelku nejvíce lákalo. Protože dal ale tento dort i Markétě pořádnou práci, jako recept pro diváky si připravila jednodušší piškotový minidezert s čerstvou jahodou.

Podívejte se na videorecept:

Podrobný recept s výpisem surovin najdete v tomto odkazu.

Další novinky a inspiraci najdete na Facebooku pořadu Božské dorty od Markéty.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.