VIDEO: Markéta vás naláka dvoubarevným střapatým koláčem

Markéta má nejen nadání cukrářské, ale i umělecké. O tom jsme se přesvědčili již v mnoha předchozích dílech Božských dortů od Markéty.

Že má ovšem naše mistryně cukrářka i nadání technického charakteru, toho jsme si věru nebyli vědomi. Markétino zadání totiž tentokrát znělo připravit dort pro Dopravní podniky.

Pro inspiraci se projela historickou tramvají a nápad byl tu - na pozadí budovy Dopravního podniku se budou vyjímat hned dvě tramvaje, starobylá a novodobá.

Markéta si při jejich příprava samozřejmě docela zapotila, protože drobností a detailů bylo třeba vymyslet a vytvořit opravdu hodně, ale výsledek stál rozhodně za to, což ocenili zejména ti, kteří si na dortu následně pochutnali.

V druhé části pořadu se Markéta vrhla do přípravy střapatého dvoubarevného dortu. Podívejte se na video a zkuste si ho připravit spolu s ní:

Celý recept najdete v tomto výpisu.

Mohlo by vás dále zajímat:

Brownies se slaným karamelem

Žloutkový krém s ovocem

Dýňové řezy s mascarpone

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.