Sladké recepty

11. listopadu 2013 21:00

Denisa Nováková

VIDEO: Připravte si babiččin štrúdl... podle božské Markéty

Chuť babiččina štrúdlu, tu si pamatuje snad každý z nás. Ovšem nikoliv každý z nás si umí štrúdl takto chutně připravit osobně. A proto je tu videorecept, kde vám cukrářka Markéta ukáže, jak přesně na to.

V minulém díle si naše cukrářka Markéta udělala výlet do místa pro ni trochu neobvyklého - do botanické zahrady. Obdobně kuriózně tak znělo i zadání na dort. Markéta si tentokrát musela zavzpomínat na to, jak vlastně vypadá list jinanu dvoulaločného. Právě tento list má totiž ztělesňovat její dort.

Jak už je ale u Markéty obvyklé, dort nejenže se jí povedl, ale ještě při předání naprosto předčil očekávání. Obvyklé je však také to, že jsou její dorty natolik složitou záležitostí, že si ho sám doma udělá jen málokdo. To ovšem neplatí o jejím pravidelném moučníku na konec. V této epizodě se vrhla do takové klasiky, jakou je babiččin jablečný štrúdl.

Podívejte se nejprve do galerie:

A nyní i celý videorecept:

Celý recept najdete v tomto výpisu

.

Mohlo by vás dále zajímat:

Brownies se slaným karamelem

Žloutkový krém s ovocem

Dýňové řezy s mascarpone

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.