VIDEO: Připravte si plněné vdolečky s rozinkami

Markéta při své cukrářské práci "fušuje" do spousty řemesel. Naposledy si vyzkoušela odvětví ryze pánské – kovařinu. Ale ani tady naše Markéta nezklamala.

Tentokrát nešlo o klasický dort jako jindy. Obdarovaným byl totiž diabetik, takže Markéta musela překvapení vytvořit naprosto bez cukru. Samozřejmě, že se jí to povedlo a na dortu nebylo ani znát, že je dia. V tomto díle dokonce ukázala přesný postup, jak vytvořit korpus pro diabetiky. Takže jestli máte pocit, že s cukrovkou se dortům musíte vyhýbat, není to pravda. Jen je třeba vědět, jak na to.

Druhý recept, který Markéta předvedla, už byl ale normální – s cukrem. Plněné vdolečky s rozinkami pocházejí původně ze Skotska a při pohledu na ně je jasné, že Skotové musejí být velcí gurmáni.

Inu, uznejte při pohledu do galerie sami:

A teď se podívejte, jak se tato dobrota připravuje:

Celý recept najdete v tomto výpisu.

Mohlo by vás dále zajímat:

Citronový páj se sněhovou čepicí

Žloutkové věnečky

Čokoládový krém s mascarpone

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.