VIDEO: Připravte si plněné vdolečky s rozinkami

Markéta při své cukrářské práci "fušuje" do spousty řemesel. Naposledy si vyzkoušela odvětví ryze pánské – kovařinu. Ale ani tady naše Markéta nezklamala.

Tentokrát nešlo o klasický dort jako jindy. Obdarovaným byl totiž diabetik, takže Markéta musela překvapení vytvořit naprosto bez cukru. Samozřejmě, že se jí to povedlo a na dortu nebylo ani znát, že je dia. V tomto díle dokonce ukázala přesný postup, jak vytvořit korpus pro diabetiky. Takže jestli máte pocit, že s cukrovkou se dortům musíte vyhýbat, není to pravda. Jen je třeba vědět, jak na to.

Druhý recept, který Markéta předvedla, už byl ale normální – s cukrem. Plněné vdolečky s rozinkami pocházejí původně ze Skotska a při pohledu na ně je jasné, že Skotové musejí být velcí gurmáni.

Inu, uznejte při pohledu do galerie sami:

A teď se podívejte, jak se tato dobrota připravuje:

Celý recept najdete v tomto výpisu.

Mohlo by vás dále zajímat:

Citronový páj se sněhovou čepicí

Žloutkové věnečky

Čokoládový krém s mascarpone

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.