VIDEO: Udělejte si čokoládového ježka podle Markéty

V prvním díle nové série nám Markéta ukázala, jak lze vytvořit dort i ve tvaru dětské kohoutí houpačky. Neméně zajímavý byl ale její druhý tip na dezert.

Protože byla naše vrchní cukrářka povolaná do Muzea hraček, aby pro jejich majitele vytvořila dort, bylo jasné, odkud bude čerpat inspiraci. A i když to zpočátku vypadalo, že se jí zalíbil starobylý kolotoč, volbu nakonec naplno vyhrála klasická houpačka ve tvaru kohoutka. Markéta se tak mohla pochlubit i svými malířskými kvalitami.

Jako druhý v pořadí, recept pro diváky, předvedla Markéta výrobu čokoládového ježka. I když to podle fotky vypadá, že si ho sami doma udělat nezvládnete, opak je pravdou. Když se necháte vést zkušeným profíkem, určitě se povede i vám.

Tak se podívejte na Markétinu instruktáž, jak na čokoládového ježka:

Podrobný recept s výpisem surovin najdete v tomto odkazu.

Další novinky a inspiraci najdete na facebooku pořadu Božské dorty od Markéty.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.