Seriály a filmy

6. ledna 2016 12:01

Martina Čerňanská

Dominika Myslivcová

Česká blogerka, youtuberka, chtěla by být herečka. Vystudovala střední školu bankovnictví a pojišťovnictví. Popularita vznikla z jejího prvního blogu www.didlinka-d.blog.cz v jejích 11 letech.

Blog sloužil spíše jako deníček. Později sem začala přidávat různé soutěže, animace, obrázky a fotoromány, rady. Návštěvníci blogu potom chtěli vědět více a žádali si neustále nové věci. Popularitu a různé antiblogypodle jejích slov neřeší. Říká o sobě „Jsem blondýnka, mám ráda styl barbie a možná vypadám povrchně, ale věřím, že nejsem hloupá a vím, co od života chci. I já mám své chyby a nedostatky. Mrzí mě, že se najdou i takoví lidé, co dokáží jen kritizovat, aniž by mě znali“. Snaží o sebe dbát. Ráda navštěvuje nákupní centra, kde s oblibou nakupuje, její nejoblíbenější barvou je růžová, kterou vyznávají fanynky barbie stylu. V současné době žije s matkou a mladší sestrou, rodiče se před čtyřmi lety rozešli. Chce se odstěhovat, nejraději do NY, kde má přítele - Američana. Ráda sportuje a nebála by se ani extrémnějších sportů, učí se golf.

Dětství:Úplně v pohodě, jen byla vždy živější a více se klonila ke kamarádství s kluky, prospěch měla průměrný.

Jazyky:Umí prý obstojně Anglicky, trochu Rusky, vzhledem ke své povaze se nemá problém domluvit třeba "posunkovou řečí".

Cestování:Dominika na její věk už dost cestovala - Francie, USA (NY, Las Vegas), Turecko (golf), atd. Létání ani jiných dopravních prostředků se rozhodně nebojí.

Kam by se ráda/nerada podívala:Ráda by se podívala do nějaké exotické země například Bali nebo na Maledivy. Rozhodně by nenavštívila Irán, Írák, a podobné středně východní země, samozřejmě kvůli konfliktům.

Spolucestující:Ideální spolucestující by měl být muž kolem 30 let, rozhodně vzdělaný, zábavný a vtipný. Nechtěla by jet se starší ženou, která ještě nikdy nikde nebyla - maminou v domácnosti.

Vztah k vodě:Velmi pozitivní

Jídlo:Dominika preferuje italskou kuchyni, má ráda čínu, suschi, nemusí moc klasickou českou kuchyni, nezdráhala by se ochutnat vlastně cokoliv, pokud by viděla, že to i ostatní jí. Oblíbeným pitím je doopravdy neperlivá voda.

Fobie:Pavouci!!!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.