Seriály a filmy

6. ledna 2016 12:01

Martina Čerňanská

Martin Fišer

Vyučený kuchař-číšník, pak dvouletá nástavba s maturitou Podnikání v oboru obchodu a služeb. Má skoro 2 letého syna. Sám sebe by Martin popsal jako workoholika, kliďase: “Ani manželka mě nikdy nevytočí.”

Dětství:Rád chodil k babičce, hodně trénoval fotbal.

Jazyky:Martin umí pár slovíček anglicky, ale neumí skládat věty. Rozpovídá se prý po pivu, jinak rukama nohama se domluví v pohodě: “Před měsícem jsem byl v Norsku a zvládl jsem to,” tvrdí.

Cestování:Martin zatím byl 3x v Chorvatsku a jednou v Norsku. V Chorvatsku zažil před 13 lety, když přiběhla delegátka, že si mají sbalit to nejnutnější, protože k nim míří požár. “Jako správní Češi jsme sbalili vše,” vzpomíná na úprk do 10 km vzdálené vesnice. Tam přespali v hospodě a druhý den je odvezli do kempu. Když začalo za tři dny hořet znovu, už seděli v klidu.

Kam by se rád/nerad podíval:Rád by navštívil zemi, kde je moře a teplo, např. Itálii, Španělsko nebo Řecko. Naopak nechce se mu do Makedonie nebo Srbska. Důvodem je, že se prý hodně debatuje o tamních konfliktech.

Spolucestující:Martin si myslí, že jede s mužem, protože se Ženy na cestách už točily. Řekl ale, že kdyby byl na výběr, tak si rozhodně vybere ženu. Jeho spolucestující by měl mluvit anglicky a nezkazit žádnou legraci. Martin tvrdí, že vyjde s každým. Nechtěl by jet s důchodcem nebo člověkem, který v osm hodin půjde spát, s člověkem, který se bude bát vylézt na skálu nebo s člověkem, který by říkal, že něco nemá dělat, že tam jsou lidi nebo že jsou tam kamery.

Ideální večer:Martin si ideální večer představuje: sprcha, jídlo, pak vyrazit do ulic, diskotéka, hudba, tanec,...

Vztah k vodě:Martin má vodu hrozně rád. Největší zážitek má z Mětic u Pardubic, kde je splav, kam se skáče. On po pálení čarodějnic šel skákat, jenže místo placáka skočil šipku a to ho dost bolelo. Martin miluje tobogány.

Jídlo:

Na základní škole nesnášel “závodku”, ale snědl vždycky všechno. Dnes je ochotný vše ochutnat. V Prostřenu vařil hmyz a v hospodě vařil červy kamarádům. V Norsku mu hodně chutnalo. Jedl lososa, který ráno plaval v moři, ochutnal sushi nebo telecí krk. Rád by ochutnal “pralesní” kuchyni.

Fobie:žádná

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.