V sobotu bude Česko vařit s Pohlreichem. V úterý Šéf vařil Česku.

Zdeněk už se před prvním živým vysíláním otužuje. Vybaven hrncem, vařečkou a dalšími pracovními proprietami byl vystaven se svým kuchařským uměním první zátěžové zkoušce. Vařil Česku a to přímo na ulici.

Kolemjdoucí byli trochu zaskočeni, když na schodech kostela svaté Ludmily na pražském náměstí Míru, uviděli známou tvář televize Prima, jak nabírá z velkého hrnce voňavé jídlo a dává ochutnat.

Již tuto sobotu si se Zdeňkem Pohlreichem můžete zkusit uvařit tříchodové menu v přímém přenosu. Začíná se v 20.15 na Primě.

„Všechna jídla, která budu v přímých přenosech připravovat, jsem postupně uvařil, abych je doladil. V téhle show ale nepůjde jen o vaření. Nevím, jestli se u ní budou lidi spíš bavit nebo se mnou budou také vařit. Záleží na nich. Přál bych si, aby se dívali a aby je pořad bavil, o to jde,“ vysvětloval Zdeněk Pohlreich.

Co uznávaný šéfkuchař na náměstí vařil přesně? Telecí líčka na červeném víně a polpety s houbami. „Menu jsem přizpůsobil tak, aby se jídla dala připravit bez problémů i v terénu. Není na nich nic těžkého. Já nenávidím složitá jídla,“ řekl a po očku sledoval, jak si lidé na jeho jídle pochutnávají.

V show Česko vaří s Pohlreichem živě se bude vařit z běžně dostupných surovin, recepty si tak budou moci vyzkoušet skutečně všichni.

Vše o pořadu, týden předem kompletní recepty na jídla v něm vařené, nákupní seznam surovin, videonávody i rozhovory s hlavními aktéry. To najdete na novém webu iprima.cz/ceskovarizive

Sdílejte článek
Štítky recepty vaření

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.