7 věcí, které nevíte o seriálu Chirurgové

Chirurgové momentálně prožívají jeden z nejhorších momentů svého života. Dr. Shepherd zemřel. Jeden z nejúspěšnějších seriálu v Americe se nachází na rozcestí a je čas připomenout fakta, o kterých jste možná ani nevěděli.

Chirurgové prochází opravdovou krizí. Všichni se vyrovnávají se smrtí Dereka po svém. Meredith odejde neznámo kam a April s Owenem vyrazí na vojenskou misi. Seriálový charakter Dr. McDreamyho provázel seriál od úplných začátků.

Mezi fanoušky smrt Dereka vyvolala totální hysterii. Tvůrkyně seriálu Shonda Rhimes se rázem ocitla jako ukřižovaná na kříži. I tak bestiální smrt hrdiny nijak závratně sledovanost seriálu neovlivnila. Chirurgové zkrátka přežili i bez Dereka Shepherda.

Podívejte se na fakta o vytváření jednoho z nejoblíbenějších seriálů vůbec.

1) Shonda Rhimes, o které jsme vás nedávno informovalo, že nedávno shodila několik desítek přebytečných kilogramů, byla už od začátku fascinovaná televizními seriály z lékařského prostředí. K tomu vymyslet vlastní svět, který se točí okolo Meredith, ji však pomohl rozhovor s jedním lékařem.

2) Chirurgové se odehrávají v nehostinném Siettlu, ale Shonda měla chuť si celý seriál postavit ve městě, kde tehdy žila. Chicago však už dávno před tím figurovalo v Pohotovisti, takže se od takového nápadu opustilo.

3) Původní název Chirurgů byl Komplikace, což zcela odpovídá ději seriálových lékařů a jejich životům.

4) Jediná postava, která měla svou charakteristiku jako první byla Miranda Baileyová. Předlohou byla totiž matka samotné autorky.

5) Charakter Mirandy však mluvil o křehké blondýnce s kudrnatými vlasy, ale pak se objevila Chandra Wilson a Shonda Rhimes byla rozhodnutá vizuální charakter změnit.

6) Patrick Dempsey byl během castingu opravdu vyděšen z pohledu Shondy, který se zdá chladný a Rhimes sama vypadá dost nekompromisně.

7) Ale Shonda byla rozhodnutá roli Patrickovi dát, protože přesně takového McDreamyho v seriálu potřebovala.

Sledujte další zapeklité děje v seriálu Chirurgové na Primě LOVE každou neděli po desáté hodině večerní!

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.