Chirurgové: 5 faktů o “objevené sestře” Maggie Pierce

Minule jsme si připomněli řadu tragédií, kterými prošla hlavní hrdinka seriálu Meredith Grey. I tentokrát u houževnaté lékařky tak trochu zůstaneme. V nedělním díle totiž řeší svůj vztah s “objevenou” sestrou i zemřelou matkou. Než si pustíte další dramatický díl, mrkněte na pár faktů o té mladší.

Další díl z premiérové 11. řady seriálu Chirurgové uvidíte v neděli od 22.20 na Prima Love.

Geny se nezapřely

Maggie, která se narodila v roce 1983, byla v dětství adoptovaná. Touha poznat své biologické rodiče jí ale nedala a dovedla ji až do Grey Sloan Memorial Hospital, neboť právě tam měla její biologická matka pracovat. Potkala tu však “jen” svého otce – Richarda Webbera a ségru Meredith… Matka obou žen Ellis Grey je totiž už nějakou dobu mrtvá.

Maggie byla prostě dobrá

Maggie byla odjakživa studijní hvězda. Střední školu i medicínu vystudovala rychleji, než musela, a měla pověst extrémně pracovité a soustředěné studentky. Je také velice pečlivá.

Nese si s sebou špatné vzpomínky

Margaret má nehezké zážitky z dětství – jako malé drobné dítě byla obětí šikany. A děti se jí posmívaly také kvůli vzhledu.

Čím Maggie potěšíte?

Mladá lékařka si hodně potrpí na puzzle a ač je štíhlá jak lunt, neexistuje prý nic, co by snědla s nechutí. Palec nahoru!

Má zvláštní požadavek

Maggie svým způsobem v posteli vůbec nestojí o společnost. Není totiž schopna usnout, pokud není v peřinách sama.

Měla být kluk

Autorka seriálu Shonda Rhimes původně plánovala, že dítě Ellis a Richarda bude chlapec. Nakonec ji však představitelka Maggie Kelly McCreary tak zaujala, že své rohodnutí změnila.

Proč nepřišla dřív?

A perlička na závěr. O zařazení “utajeného” dítěte Richarda a Ellis Shonda Rhimes uvažovala už ve čtvrté řadě. Nakonec si to však nechala jako překvapení na později a čekala na tu správnou chvíli – která přišla po odchodu Cristiny.

Co čeká Maggie a Meredith v dalším dílu?

Uvidíte v neděli od 22.20 na Prima Love v seriálu Chirurgové.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.