Co nevíte o 11. sérii Chirurgů? Herci ze seriálu režírovali několik epizod!

Prima LOVE vysílá 11. řadou amerického úspěšného seriálu Chirurgové každý víkend ve 22.50. Co o této řadě nevíte?

Dr. Cristina Yangová odešla do Švýcarska, všem zoufale schází, ale nejvíce doktorce Meredith Greyové (Ellen Pompeo), pro kterou byla nejlepší přítelkyní. Na uvolněné místo mezitím nastoupila náhradnice, dr. Magie Pierceová (Kelly McCreary). Snaží se s ostatními spřátelit, zvlášť s „opuštěnou“ Meredith. Má k tomu své vlastní, zatím neznámé důvody, a když se události dají do pohybu, těžce dopadnou i na Meredithina manžela dr. Dereka Shepherda (Patrick Dempsey). Jeho sestra Amelia (Caterina Scorsone) využila nabídky nastěhovat se k příbuzným a postupně se učí, jak to v nemocnici chodí. Lékařky Callie Torresová (Sara Ramirez) a Arizona Robbinsová (Jessica Capshaw) mezitím uvažují o možnosti mít spolu další dítě. Jenže Arizona má také zájem o stáž u doktorky Nicole Hermanové (Geena Davis), která je specialistkou fetální chirurgie – a jedinou ženou v oboru.

CO UVIDÍTE V 11. ŘADĚ CHIRURGŮ? MÁME PRO VÁS VÍCE INFORMACÍ

Co o seriálu nevíte?

11. série má 25 epizod.

Mezi koncem 10. série a začátkem 11. série uplynulo pouhých 24 hodin.

V 11. sérii hostuje hollywoodská hvězda Geena Davis (Moucha, Beetlejuice, Thelma a Louise, Velké vítězství, Dlouhý polibek na dobrou noc, Náhodný turista).

V 11. sérii se naposledy objevuje oblíbená postava dr. Dereka Shepherda, kterého hraje Patrick Dempsey. A to i přesto, že Patrick Dempsey podepsal v roce 2014 novou dvouletou smlouvu, podle které si měl zahrát také v následující 12. sérii. Jenže nakonec se rozhodl zaměřit na jiné projekty. Dempsey byl jednou z největších hvězd Chirurgů. V seriálu nechyběl od prvního dílu z roku 2005 a postupně se objevil v celkem 244 epizodách.

V 11. sérii poprvé chybí postava dr. Cristiny Yangové, kterou hrála Sandra Oh. Ta patřila k největším hvězdám Chirurgů a nechyběla v seriálu od první epizody. Celkem se objevila v 220 dílech.

Několik epizod 11. série režírovali herci z obsazení seriálu.

Kevin McKidd, který hraje dr. Owena Hunta, režíroval 1. epizodu.

Debbie Allen, která hraje dr. Catherine Averyovou, režírovala 9. epizodu.

Chandra Wilson, která hraje dr. Mirandu Baileyovou, režírovala 10. epizodu.

V roce 2018 vznikl nejnovější spin-off Station 19 zaměřený na požárníky.

Sledujte na Prima LOVE Chirurgy každou sobotu a neděli ve 22.50!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.