O platu jsem chtěla vyjednávat, Patrick Dempsey mě ale nikdy nepodpořil, tvrdí hvězda Chirurgů

Seriál Chirurgové můžete sledovat o víkendu na Prima LOVE ve 22.50. Hlavní představitelka se v rozhovoru pro americké médium vyjádřila o financích. Budete překvapeni, co se děje v zákulisí Chirurgů.

V sobotu a neděli před 11. hodinou večerní můžete na Prima LOVE sledovat 11. řadu nejdéle vysílaného lékařského dramatu v televizi. Chirurgové si získali svoje fanoušky po celém světě a dodnes neustále pokračují.

Postava Meredith Greyové vystřelila herečku Ellen Pompeo mezi nejvíce vydělávající seriálové herečky na světě. Pompeo se nechala slyšet, že si svůj plat tvrdě vydřela a musela za něj tvrdě bojovat.

Ve velice otevřeném rozhovoru pro The Hollywood Reporter se nečekaně vyjádřila k zákulisí seriálu Chirurgové. Poslední informace vypovídají o tom, že Ellen Pompeo vydělá za jednu natočenou epizodu Chirurgů 575 000 dolarů. Chirurgové mají většinou 24 dílů.

PO DEREKOVI PŘICHÁZÍ DO ŽIVOTA MEREDITH Z CHIRURGŮ NOVÝ MUŽ

Pompeo ale upozornila, že ji takové jmění nespadlo jen tak do klína. O svém platu musela vyjednávat a během toho se dotkla i ožehavého tématu, jako je rozdíl mezi platy mužů a žen. Rozdíl mezi platy žen a mužů v Americe je 15 %, když tedy muž vydělá 1 dolar, žena za stejnou dobu a stejně dobře odvedenou práci vydělá 75 centů. Pro srovnání, Češky vydělávají o 25 % méně než Češi. Tímto nastavením jsme tak na žebříčku Evropské unie na předposledním místě.

3bilionový seriálový podnik

Televizní drama Chirurgové patří pod korporace Disney a vydělává až 3 biliony dolarů, proto se hlavní hvězda rozhodla získat v takto obrovském kolosu vlastní místo na slunci. "Když se váš hlas a obličej stane součástí něčeho, co dokáže vydělat 3 biliony dolarů pro jednu z největších korporací na světě, začnete si říkat, že byste si zasloužil určitou část," vysvětluje herečka.

Než se tak podepisovala smlouva k dalšímu dílu seriálu Chirurgové, snažila se představitelka Meredith Grey o své peněžní odměně vyjednávat. V rámci vyjednávání s produkcí ale vždy narazila na nepodporu jejího hereckého kolegy Patricka Dempseyho, jehož můžete v seriálu znát jako McDreamyho.

"Několikrát se stalo, že jsem ho požádala, aby se přidal ke mně během vyjednávání, ale nikdy ho to nezajímalo. Proto jsem si jednou řekla o 5 tisíc dolarů víc, než měl on, protože v Chirurzích jsem já ta hlavní postava," vysvětluje.

Sledujte Chirurgy každou sobotu a neděli na Prima LOVE ve 22.50.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.