Představitelka Callie z Chirurgů šla na kluka! Jak jí to sluší?

Velkou změnu v životě (možná) přivítá Callie Torres v nedělním díle seriálu Chirurgové. Méně dramatický, ale i tak zajímavý počin učinila i její představitelka Sara Ramirez. K čemupak se odhodlala? Další díl seriálu Chirurgové uvidíte v neděli od 22.20 na Prima Love.

Co si Sara dopřála

Mexická herečka a zpěvačka, která do seriálového fenoménu pod taktovkou scenáristky a producentky Shondy Rhimes naskočila už v druhé řadě seriálu, si na sklonku srpna patrně řekla, že už ji nebaví mít tak těžkou hlavu. A udělala razantní krok – objednala se do kadeřnictví. Seriálová Callie je mimo jiné známá svými černočernými kudrnami, ve kterých je v seriálu velice snadno rozpoznatelná i pro ne-fanoušky televizního fenoménu.

Novou image, v níž obzvlášť vyniknou její zajímavé rysy, si přitom herečka v podstatě nadělila k narozeninám. 31. srpna totiž oslavila jednačtyřicet.

Jak se vám líbí?

Řeší potíže s Arizonou

Mnohem obtížnější změnou ovšem prochází její postava - Callie Torres - v seriálu Chirurgové. V neděli totiž se svou ženou Arizonou musí rozseknout rozhodování a budoucnosti jejich vztahu. Obě dámy prochází speciální třiceti denní terapií s přísnými pravidly. K čemu partnerky dojdou?

Uvidíte v neděli od 22:20 na Prima Love v dalším díle seriálu Chirurgové.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.