Představitelka Christiny odešla z Chirurgů a získala další Zlatý glóbus

Herečka Sandra Oh, kterou moc dobře znáte z dramatického seriálu Chirurgové, se už v jedenácté řadě seriálu neobjevuje. Odchod však pro ni osobně neznamenal kariérní pád na dno. Získala novou roli a nejlepší televizní ocenění.

Dramatický seriál Chirurgové můžete na Prima LOVE sledovat znovu od 11. řady každou sobotu a neděli večer.

Rozhodnutí odstoupit z tak úspěšného seriálu, jako jsou právě Chirurgové, může být pro některé herce přímo likvidační. Pro představitelku Christiny Yang, nejlepší přítelkyně hlavní postavy Meredit, rozhodně ne.

Odchod z Chirurgů neznamenal konec kariéry

Sandra Oh, která v dětství milovala balet a od patnácti let se začala plně věnovat televizní práci, udělala odvážný krok a po deseti letech tvrdé práce na seriálu Chirurgové odešla. I když nebyla první, kdo se rozhodl opustit továrnu na skvělé příběhy a také nemalý obnos peněz za odvedenou práci, nebylo jisté, jak její fatální rozhodntí dopadne. Už jen proto, že herci s viditelnými asijskými kořeny nemají zatím v televizním byznysu takové zastoupení, jak by bylo záhodno.

KDO MÁ LEPŠÍ HLÁŠKY MEREDITH, NEBO CHRISTINA?

Sandra Oh získala v roce 2005 za svou vedlejší roli v Chirurzích Zlatý glóbus. Letos se jí to povedlo znovu, tentokrát s detektivní sérií Na mušce (Kiling Eve). Sandra Oh si zahrála Eve Polestri, pracovnici tajné služby, která se rozhodne za každou cenu dostat bestiální vražedkyni. V ten moment se začne odehrávat hra na kočku a myš a málokdo tuší, jak případ dvou znamenitě inteligentních žen dopadne.

Ačkoliv má po celém světě miliony fanoušků hlavně díky seriálu Chirurgové, na slávu si herečka rozhodně nepotrpí, naopak se jí zříká, jak jen to je možné.

"Pokud jednou vstoupíte do takového obrazu, který vytvářejí média a sociální sítě, už je pak těžké vystoupit a začít něco tvořit z autentické pozice," prozradila pro magazín Vulture herečka. Ta vlastní autenticitu potřebuje k tomu, aby mohla stvořit další dobrý charakter, jenž jí předepisuje scénář.

Sledujte na Prima LOVE seriál Chirurgové ve 22.55 každou sobotu a neděli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2023

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.