5 věcí, které se stanou v premiérové druhé řadě Cizinky!

Druhý díl druhé série seriálu Cizinka, jenž se částečně natáčel v Čechách, uvidí na Prima LOVE opravdu jen ranní ptáčata, jelikož ji vysíláme po čtvrté hodině ranní. Pokud si krásný seriál chcete užít, můžete se na něj podívat online v našem archivu iPrima.cz

Claire žila v roce 1945 a za záhadných okolností se dostala do minulosti. V roce 1743 našla novou lásku a štěstí. Ale ví, že povstání Skotů proti Anglii je odsouzeno ke krvavé záhubě. Osud jejího milovaného, nesmírně odvážného, i když poněkud tvrdohlavého Skota Jamieho by mohl být stejně tragický. Claire se tedy s Jamieho pomocí snaží za každou cenu zabránit válce a přepsat historii.

Jenže změnit kurz dějin je tak těžký úkol, že se následné události podepíší na jejich vztahu, a dokonce ohrozí jejich život. Zpočátku se zdá, že všechno nebezpečí, problémy, chmury a tragédie nechali daleko za sebou na chladné skotské Vysočině. Jenže důsledky jejich předchozích činů je nakonec tvrdě zasáhnou až v romantické Francii.

SERIÁL CIZINKA MŮŽETE SLEDOVAT I ONLINE

1) Claire a Jamie utekli před nebezpečím, které na ně číhalo na chladné skotské Vysočině, do romantické Francie.

2) Jejich hlavním úkolem bude v magické Paříži zabránit připravovanému povstání proti britské koruně, protože vědí, že skončí tragédií.

3) Můžete se tak těšit na pohled do okázalé fancouzské společnosti protkané zákeřnými zákulisními intrikami.

4) Jenže přepsat dějiny je příliš těžký úkol i pro osudově zamilovaný pár odvážných dobrodruhů. Politické pletichaření ohrozí jejich vztah, a dokonce i život. Všechno, čím si prošli ve Skotsku, je nakonec tvrdě zasáhne i tady.

5) Dvojice chce zabránit exilovému princi Karlu Stuartovi, aby sehnal podporu pro svou armádu vzbouřenců a pokusil se získat britskou korunu. Jestli se jim to podaří, skotští horalé sice zůstanou pod britskou nadvládou, ale zároveň se vyhnou osudově krvavé bitvě u Cullodenu.

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.