Listopadové seriálové premiéry na Prima LOVE! Co vás čeká?

Podívejte se s námi, co si pro vás připravil kanál Prima LOVE na listopad za seriálové pecky. Budeme vyšetřovat, vařit, hledat topmodelku, ale zároveň se vrátíme i do minulosti!

Jaké premiéry vás čekají v listopadu? Kanál Prima LOVE vám přináší několik premiérových řad seriálů. Tak se pojďte podívat, co uvidíte na televizních obrazovkách během sychravého počasí, kdy je zachumlání se u televize s teplým čajem to nejlepší rozhodnutí vůbec.

Amerika hledá topmodelku XII

Třináct překrásných dívek touží oslnit diváky a porotu, splnit si svůj sen a stát se příští slavnou americkou topmodelkou. Zvítězit může ale jen jedna. Kdo to bude, rozhodne porota, ve které zasedla herečka a topmodelka Tyra Banksová nebo topmodelka českého původu Pavlína Pořízková. Začíná lehce kontroverzní pořad Amerika hledá topmodelku, který je nejúspěšnější a nejdéle vysílanou módní reality show v historii televize!

Od 21. 11. každý den v 18.45

Gordon Ramsay: souboj restaurací

Jaká restaurace je nejlepší? No přece ta, které se podařilo dosáhnout absolutní gastronomické dokonalosti. Jenže jak takovou restauraci najít? Nechte to na nejslavnějším šéfkuchaři! Gordon Ramsay projíždí celou Velkou Británii a hledá nejzářivější kulinářskou hvězdu. Potkává lidi, kteří stejně jako on vášnivě zbožňují vaření, a seznamuje se s bohatými kulinářskými tradicemi. Který z těchto malých, někdy i rodinných podniků uspěje v náročném klání a projde Gordonovi žaludkem?

Od 10. 11. každý den v 18.45

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně

Jsou půvabné, nebojácné, důvtipné a odvážné. Drsná policejní vyšetřovatelka Jane Rizzoli (Angie Harmon) a elegantní patoložka dr. Maura Isles (Sasha Alexander) jsou vzájemnými protiklady, ale dokonale si rozumí a perfektně se doplňují. Žádný vrah jim proto neunikne! Ve vzrušující šesté řadě oblíbeného krimiseriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně řeší nové zapeklité případy. Čeká je vyšetřování zmraženého a pomalovaného muže nebo mrtvého teenagera zamčeného v kleci. V přestrojení se ponoří do krvežíznivého světa rybářských závodů. Mauru dokonce unesou. A jako by to nestačilo, Rizzoli a Isles musí dopadnout vraha jednoho ze svých vlastních kolegů!

Od 2. 11. každý čtvrtek ve 20.15

VÍCE SE O ŠESTÉ ŘADĚ RIZZOLI A ISLES MŮŽETE DOZVĚDĚT TADY

Cizinka III

Claire a Jamie se museli rozejít. Těhotná Claire se vrátila do roku 1948 k prvnímu manželovi Frankovi a těžko se vyrovnává s následky všeho, co prožila v minulosti. Jamie mezitím v 18. století sám čelí rozhodnutí stát po boku se svými krajany v předem ztracené bitvě skotských horalů proti anglické armádě. Sice nečekaně přežil, ale stal se psancem a trpí tím, že přišel o všechno. Léta běží a Claire i Jamie se snaží žít jeden bez druhého. Když se objeví možnost, že by se Claire mohla vrátit za Jamiem, získá novou naději. Ale do srdce se vkrádají i pochyby. Claire a Jamieho čekají další dobrodružství, tajemství a nebezpečí. Najdou k sobě cestu? A budou to pořád ti samí lidé, které před dvaceti lety rozdělily staletí i kontinenty?

Od 11. 11. každou sobotu a neděli ve 22.20

CHCETE SE DOZVĚDĚT, JAKÁ BUDE TŘETÍ ŘADA CIZINKY?

VÍTE, KDO MĚL HRÁT PŮVODNĚ HLAVNÍ ROLI V CIZINCE?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.