V neděli vysíláme 2. řadu Cizinky na LOVE: Dvojice se pokusí přepsat dějiny!

V neděli ve 22.50 na Prima LOVE uvidíte druhou řadu seriálu Cizinka. Na co se můžete těšit? Seriál můžete sledovat i online!

Na Prima LOVE uvidíte v neděli ve 22.50 2. sérii oblíbeného seriálu Cizinka!

Hlavní hrdinka pokračuje ve své cestě dál... Co vás čeká v dalších dílech? Máme pro vás zásadní informace.

SERIÁL CIZINKA MŮŽETE PO ODVYSÍLÁNÍ SLEDOVAT I V ONLINE ARCHIVU

Claire s Jamiem jsou v Paříži

Claire a Jamie utekli před nebezpečím, které na ně číhalo na chladné skotské Vysočině, do romantické Francie. V okouzlující Paříži se snaží zabránit připravovanému povstání proti britské koruně, protože vědí, že skončí tragédií.

Okamžitě se tak ocitají ve víru okázalého společenského života vyšších vrstev, protkaného zákeřnými zákulisními intrikami. Jenže přepsat dějiny je příliš těžký úkol i pro osudově zamilovaný pár odvážných dobrodruhů. Politické pletichaření ohrozí jejich vztah, a dokonce i život. Všechno, čím si prošli ve Skotsku, je nakonec tvrdě zasáhne i tady.

Stihnou zarazit zrůdnou noc?

Claire (Caitriona Balfe) a Jamie (Sam Heughan) dorazili do Francie právě včas, aby zadusili první jiskry jakobitského povstání. Chtějí zabránit exilovému princi Karlu Stuartovi, aby sehnal podporu pro svou armádu vzbouřenců a pokusil se získat britskou korunu. Jestli se jim to podaří, skotští horalé sice zůstanou pod britskou nadvládou, ale zároveň se vyhnou osudově krvavé bitvě u Cullodenu. Jamie a Claire využijí pohostinnosti Jamieho bratrance, který v Paříži obchoduje s vínem. Rychle se ocitají ve víru okázalého společenského života francouzských vyšších vrstev. Jak se nekonečná série večírků proplétá se zákeřnými zákulisními intrikami, vychází najevo, že politické pletichaření není pro každého.

Historie hlavní postavy Claire

Claire žila v roce 1945 a za záhadných okolností se dostala do minulosti. V roce 1743 našla novou lásku a štěstí. Ale ví, že povstání Skotů proti Anglii je odsouzeno ke krvavé záhubě. Osud jejího milovaného, nesmírně odvážného, i když poněkud tvrdohlavého Skota Jamieho by mohl být stejně tragický. Claire se tedy s Jamieho pomocí snaží za každou cenu zabránit válce a přepsat historii. Jenže změnit kurz dějin je tak těžký úkol, že následné události se podepíšou na jejich vztahu, a dokonce ohrozí jejich život. Zpočátku se zdá, že všechno nebezpečí, problémy, chmury a tragédie nechali daleko za sebou na chladné skotské Vysočině. Jenže důsledky jejich předchozích činů je nakonec tvrdě zasáhnou až v romantické Francii.

Sledujte druhou sérii Cizinky už v neděli na Prima LOVE! Seriál Cizinka si můžete pustit i online.

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2023

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.