V sobotu uvidíte v thrilleru Dobří sousedé hraběnku a múzu režiséra v jednom!

Sobotní večer na Prima LOVE bude thrillerový. Dobří sousedé vyprávějí. Manželé Kate a Tim touží po dětech, ale Kate je neplodná. Tak alespoň pomáhá starat se o děti sousedů. Když je ovšem její sousedka nalezena o Halloweenu mrtvá, stává se Kate hlavní podezřelou

Hraběnka a múza Davida Lynche

V hlavní roli uvidíte Lauru Harring, kterou ne každý může znát. Filmoví fanoušci si ji ale pamatují z filmu, který kdysi zatřásl (konečně!) s kariérou Naomi Watts. Ledově krásná Laura Harring si zahrála její partnerku ve snímku Mullholand Drive.

Laura má vůbec na americkou herečku velice pestrý život. Narodila se v Mexiku, s rodinou se ale následně přestěhovala do Texasu. V šestnácti letech ji rodiče poslali na studium do Švýcarska na jednu z nejlepších škol, Aiglon College.

Po návratu se zapsala do soutěže Miss, vyhrála Miss El Paso a krátce na to Miss Texas USA. V roce 1985 se stala první vítězkou Miss USA hispánského původu.

Cestování po světě a titul hraběnky

Laura Harring následně rok cestovala po Asii, objevovala Evropu a mezitím se živila jako sociální pracovnice pro Indii.

Zásadní moment jejího života se stal ale nakonec v Evropě, když byla v roce 1987 uvedena do vyšší společnosti a vzala si za manžela hraběte Carla-Eduarda von Bismarck-Schönhausena. Manželství příliš dlouho nevydrželo, ale titul hraběnka von Bismark-Schönhausen jí po rozvodu roku 1989 zůstal stejně jako přátelství s bývalým manželem.

Studium herectví a zásadní role

Harring se následně rozhodla studovat divadelní umění v London Academy of Performing Arts a zaměřuje se na francouzský styl komedie dell'arte, dále pak vyniká v latinských tancích včetně argentinského tanga.

Lauru nejvíce proslavila role v kultovním filmu Davida Lynche Mulholland Drive, kde byla protějškem Naomi Watts a Justinu Therouxovi. Pobouření nastalo po tom, co Lynch zveřejnil noční nahou scénu na DVD, jednu z mála situací, kdy se hraběnka ukázala nahá.

Teď tuto talentovanou ženu uvidíte i na Prima LOVE v sobotu ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.