V sobotu uvidíte v thrilleru Dobří sousedé hraběnku a múzu režiséra v jednom!

Dobří sousedé - upoutávka

Sobotní večer na Prima LOVE bude thrillerový. Dobří sousedé vyprávějí. Manželé Kate a Tim touží po dětech, ale Kate je neplodná. Tak alespoň pomáhá starat se o děti sousedů. Když je ovšem její sousedka nalezena o Halloweenu mrtvá, stává se Kate hlavní podezřelou

Hraběnka a múza Davida Lynche

V hlavní roli uvidíte Lauru Harring, kterou ne každý může znát. Filmoví fanoušci si ji ale pamatují z filmu, který kdysi zatřásl (konečně!) s kariérou Naomi Watts. Ledově krásná Laura Harring si zahrála její partnerku ve snímku Mullholand Drive.

Laura má vůbec na americkou herečku velice pestrý život. Narodila se v Mexiku, s rodinou se ale následně přestěhovala do Texasu. V šestnácti letech ji rodiče poslali na studium do Švýcarska na jednu z nejlepších škol, Aiglon College.

Po návratu se zapsala do soutěže Miss, vyhrála Miss El Paso a krátce na to Miss Texas USA. V roce 1985 se stala první vítězkou Miss USA hispánského původu.

Cestování po světě a titul hraběnky

Laura Harring následně rok cestovala po Asii, objevovala Evropu a mezitím se živila jako sociální pracovnice pro Indii.

Zásadní moment jejího života se stal ale nakonec v Evropě, když byla v roce 1987 uvedena do vyšší společnosti a vzala si za manžela hraběte Carla-Eduarda von Bismarck-Schönhausena. Manželství příliš dlouho nevydrželo, ale titul hraběnka von Bismark-Schönhausen jí po rozvodu roku 1989 zůstal stejně jako přátelství s bývalým manželem.

Studium herectví a zásadní role

Harring se následně rozhodla studovat divadelní umění v London Academy of Performing Arts a zaměřuje se na francouzský styl komedie dell'arte, dále pak vyniká v latinských tancích včetně argentinského tanga.

Lauru nejvíce proslavila role v kultovním filmu Davida Lynche Mulholland Drive, kde byla protějškem Naomi Watts a Justinu Therouxovi. Pobouření nastalo po tom, co Lynch zveřejnil noční nahou scénu na DVD, jednu z mála situací, kdy se hraběnka ukázala nahá.

Teď tuto talentovanou ženu uvidíte i na Prima LOVE v sobotu ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.