4 nejlepší filmové chůvy, které nosí kalhoty

Jsou vůbec chůvy oblíbené? Pro rodiče určitě. Jak se k takové profesi staví děti, můžete sledovat v různých filmech. Děti a hollywoodští herci většinou tvoří nejlepší dvojice. A zajímavé je, že ty nejoblíbenější chůvy jsou muži!

V neděli na Prima love ve 20.15 uvidíte snímek Dokonalá chůva. My jsme se zaměřili na ty nejlepší a nejslavnější chůvy z filmu:

Třou bídu s nouzí, ale ve filmu vydělají balíky peněz.

Ačkoliv profese chův a au-pair jsou poměrně častou obživou hlavně v západním světě, jejich platy jsou mizivé. A přitom nám vychovávají budoucí generace. Zato hollywoodští herci a herečky za svoje role chův inkasují miliony. A není se čemu divit, protože filmové komedie na toto téma jsou většinou naprosto výborné!

To dokázal hlavně Táta v sukni a Robin Williams!

Táta v sukni. Foto: archiv

Robin Williams si tuto roli už nikdy neodpáře, protože dokázal s grácii sehrát komedii muže v sukni a ještě k tomu muže, který se vydává za důchodkyni, jejíž poslání je srovnat ty malé haranty, kteří dokážou z ničeho vytvořit peklo na zemi. Perličkou je, že ti haranti jsou jeho vlastní děti. Aby s nimi mohl trávit více času, rozhodne na sebe pravidelně patlat tuny laku a nátěru, aby vypadal jako ta správná krotitelka divokých dítek. Táta v sukni tak dokonce hraje i na notu genderové nerovnosti a upozorňuje na nulová práva otců v oblasti výchovy!

Terminátor ve školce

Policejt ze školky. Foto: archiv

Dobře, Arnold opravdu není klasickou chůvou, kterou byste si pro svá úžasná dítka přáli. V každém případě se žádný rodič nemusel obávat, že by děti neuměl srovnat. A to k tomu nemusí použít ani svoji hvězdnou hlášku: Hasta la vista, baby. Policajt ze školky prostě dokáže učit vaše děti a k tomu ještě pozabíjet pár psychopatů. Ideální pro děti, které postrádají mužské vzory.

Dustin Hoffman se stane otcem ze dne na den

Když Dustina Hoffmana opustí nejúžasnější Meryl Streepová, zůstane na svého syna ve filmu Kramer vs. Kramerová úplně sám. Jenže v jeho případě je to úplně stejné, jako by Marťanovi strčili dítě do náručí a řekli: "Postarej se". Dustinova totální neznalost, jak se postarat o malé dítě, když je na vrcholné pozici televizního producenta, ho v podstatě zachrání od toho, aby se zhroutil. Ale za pár dní si k synovi vytvoří vztah, jaký si otcové (věčně v práci) nevytvoří třeba nikdy.

Další policajt si tentokrát zakládá vlastní školku

Eddie Murphy si zahrál také jednoho bláznivého policajta, nicméně jeho role jsou opravdu různé, a proto se nemůžete divit, že se ve filmu Bláznivá školka stal i chůvou. Když si dva muži otevřou privátní školku, jak to asi může vypadat? Je to chaos, ale děti se mají jako v ráji!

V neděli uvidíte Tajemnou chůvu v trochu jiném žánru, ale rozhodně stojí za to. Na Prima love ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.