6 věcí, které nevíte o novém Doktorovi z hor

Kdo by si neužíval pohled na Alpy a malebné dřevěné chatky rozseté po vrcholcích hor? Takový pohled nabízí Doktor z hor: Nové příběhy, kterého můžete sledovat každý den na Prima LOVE. Co o hlavním představiteli nevíte?

Každý den na Prima LOVE můžete sledovat remake rakousko-německého seriálu z let 1992–1997 Doktor z hor, který má (nejen) ve všech mluvících zemích obrovský úspěch. Jak už jsme psali, remaky slavných seriálových hitů z let devadesátých mají velký úspěch i v Americe a jinde.

Momentálně se jedná o pokračování Chůvy k pohledání.

Helen Hunt nedávno odtajnila, že bude stejně jako úspěšný sitcom Will a Grace pokračovat i seriál Jsem do tebe blázen.

Nový hrdina, nové osudy. Dr. Martin Gruber se vrací z New Yorku do svého rodného městečka v Alpách, aby si tu otevřel ordinaci... Seriál můžete sledovat každý den od 18.00 na LOVE.

Co o hlavním představiteli Doktora z hor nevíte?

1) Hans Sigl se narodil 7. července 1969 v Rottenmann ve Štýrsku.

2) Studoval ve Státním divadle v Innsbrucku, kde byl v roce 1993–1999 členem souboru. Pak se do Innsbrucku rakouský herec i přestěhoval.

3) Neproslavil ho až seriál Doktor z hor. Známým se stal hlavně díky detektivnímu seriálu "SOKO Kitzbühel", v němž hrál v letech 2001–2006 postavu Andrease Blitze.

4) Kromě filmové a divadelní práce je také známý jako kabaretní umělec s vlastním sólovým programem.

5) Ve volném čase miluje jezdění na motorce. Ani sport mu ovšem není cizí, rád hraje squash a volejbal, kromě toho se potápí nebo boxuje.

6) Hans Sigl byl dlouhá léta starým mládencem. V roce 2008 se však oženil s herečkou Susanne Kemler.

Sledujte Doktora z hor každý den na Prima LOVE!

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 6. 2023

Berani, pokud máte vazby na nějakou terapeutickou profesi, můžete dnes učinit zvláštní objev týkající se zdravotnictví. Tento objev nenajdete v žádné knize nebo metodice, kterou se běžně řídíte. Emoce nejsou tak slepé, jak by si racionální společnost přála! Někdy nás vedou po cestě k poznání. To je dnešní případ.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.