Kde se natáčejí nové příběhy Doktora z hor? Podívejte se na nádhernou přírodu

Premiérové díly nového Doktora z hor můžete sledovat každý den na Prima LOVE v 18.00 a v 19.00. Fanoušky seriálu kromě skvělých příběhů oslní vždy celá krajina, kde místní doktor léčí... Kde se Doktor z hor natáčí?

Po tisíce a jedné noci můžete sledovat příběhy z jedné malebné rakouské vesničky, kam se vrací starý známý. Doktor Martin Gruber se po čase vrací z Ameriky do rodného města, v prostředí krásných hor na něj čeká spousta pracovních i osobních příběhů...

Krajina, která bere dech, a příběhy ze života

Většina diváků nových příběhů Doktora z hor se potěší nejen osobními příběhy pacientů nového lékaře, ale i místem, kde se natáčí. Jelikož má seriál Doktor z hor v německých zemích tradici, není výjimkou, že tam, kde se momentálně Doktor z hor natáčí, poměrně logicky stoupá turistika, jelikož Němci a Rakušané si vybírají lokace podle seriálového fenoménu, který vidí pravidelně na televizních obrazovkách.

5 VĚCÍ, KTERÉ NEVÍTE O NOVÉM DOKTOROVI Z HOR

Nové příběhy Doktora z hor se už dlouho natáčejí v obci Wilden Kaiser. Natáčení v tak krásných lokacích ovlivnilo i hlavní hvězdu seriálu – Hans Sigl alias dr. Martin Gruber se do Tyrolska (Ellmau) zamiloval a považuje ho za svůj druhý domov.

Máme pro vás pár fotek, jak vypadají nádherné lokace nového Doktora z hor, které uvidíte i v seriálu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.