V neděli na LOVE uvidíte Fanklub smrti! Uteče mladá zpěvačka ze smrtelného sevření?

V neděli večer na LOVE se můžete těšit na napínavý thriller Fanklub smrti s jednoduchou, ale údernou zápletkou, která funguje vždcky. Mladá zpěvačka si potřebuje oddychnout a začne cestovat. Na konci jí ale místo inspirace půjde o život.

Co uvidíte v neděli večer na Prima LOVE?

Ve 20.15 uvidíte thriller, který vypráví jednoduchý americký příběh o tom, jak snadno se můžete dostat do nesnází.

Do problémů se dostane i krásná zpěvačka Ava, která teprve hledá sama sebe. Zapracuje na sobě, ale úspěch se zatím nedostavuje. Ava si potřebuje odpočinout od hlučného města, který jí připomíná její neúspěch.

Právě vydala nový klip, který je ale spíše ukázkou jejího těla než jejího zpěvu. Kvůli tomuto klipu a svému chování se pohádá s matkou, manažerem i přítelem. Ava si chce pročistit hlavu, a tak odjíždí z města. První noc stráví v klidném penzionu a pak pokračuje dál. Na jedné benzínce se Ava seznámí s mladíkem jménem Xavier, který je moc milý. Xavier varuje Avu před blížící se bouří. Ava mu to nejdřív nevěří, když ji ale bouře zastihne na silnici, lituje toho.V bouři nabourá a zachrání ji právě Xavier. Působil velmi mile a hezky se o ni staral. Xavier žije v majáku, kterým Avu provede, ale jednu místnost schválně vynechá. Ava chce dát vědět rodině, kde je, ale Xavier tvrdí, že její mobil uhořel spolu s autem.

Na první pohled bezproblémový

Ava se s Xavierem nejprve cítí bezpečně, ale pak už jí přijde divné, že ji nechce vzít do města. Navíc se ji pokusí políbit. Ava mu tedy vezme nějaké prášky a hodí mu je do jídla. Xavier okamžitě usíná. Ava hledá klíčky od auta, ale nemůže je najít. Také se podívá do místnosti, kam nemohla, a tam nachází svatyni se svými fotografiemi. Zároveň se dozvídá, že Xavier nikdy nenarukoval, jak jí tvrdil. Ava klíčky nenašla a pěšky kvůli bouři utéct nemohla, proto se rozhodla předstírat, že se nic nestalo. Xavier je ale evidentně naštvaný. Ava dál hraje, že se nic nestalo, a v jednu chvíli objeví klíčky od auta. Zkouší tedy znovu odjet, ale nemůže nastartovat auto. Xavier si pro ni dojde a spoutá ji.

Jak tento napínavý snímek končí? Fanklub smrti uvidíte v neděli na Prima LOVE ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.