Gordon Ramsay přichází s novou show: Souboj restaurací!

Jaká restaurace je nejlepší? No přece ta, které se podařilo dosáhnout absolutní gastronomické dokonalosti. Jenže jak takovou restauraci najít? Nechte to na nejslavnějším šéfkuchaři! Gordon Ramsay projíždí celou Velkou Británii a hledá nejzářivější kulinářskou hvězdu. Gordona Ramsayho uvidíte v nové show už v pátek v 18.40 na Prima LOVE.

Potkává lidi, kteří stejně jako on vášnivě zbožňují vaření, a seznamuje se s bohatými kulinářskými tradicemi. Který z těchto malých, někdy i rodinných, podniků uspěje v náročném klání a projde Gordonovi žaludkem?

Gordon Ramsay projíždí celou Velkou Británii, aby našel nejlepší restaurace, kterým se podařilo dosáhnout absolutní gastronomické dokonalosti. Hledá nejzářivější kulinářskou hvězdu, jež si zaslouží ocenění Ramsayho nejlepší restaurace. Ale nejde jenom o to, kdo je nejlepší. Jedenáctidílný seriál Souboj restaurací má pro Gordona hluboce osobní význam. Na každém kroku totiž potkává lidi, kteří stejně jako on vášnivě zbožňují vaření.

Díky nim si Gordon uvědomuje, díky čemu je Británie skutečně Velká: díky bohatým kulinářským tradicím a jejich takřka nekonečné rozmanitosti. Gordon a jeho tým se musí probrat několika tisíci nominovaných restaurací, které vybrala veřejnost. Rozhodují nejmenší detaily. A pak už to jede! Hodnotí se v několika různých kategoriích mezinárodní kuchyně, včetně italské, francouzské, indické a typicky britské. Který z těchto malých, někdy i rodinných podniků uspěje v náročném klání a projde Gordonovi žaludkem?

Gordon Ramsay: Souboj restaurací uvidíte v pátek v 18.40 na LOVE.

Sdílejte článek