Láska, emoce, hádky i nečekaná překvapení – startuje nová řada Hledá se táta a máma

Hledá se táta a máma (1) - upoutávka

Sledujte Hledá se táta a máma už v pondělí ve 21.30 na Primě. Najde se vhodný tatínek a partner pro Petru? Najdou životní partnerky dva tátové?

Prostřednictvím televizní obrazovky budou hledat partnery pro život tři nezadaní rodiče: křehká maminka Petra a dva tátové – nesmělý optimista René a romantický dobrodruh Josef.

Jejich cestu za láskou uvidí diváci v nové, již čtvrté řadě oblíbené seznamovací reality show Hledá se táta a máma. Poprvé už v pondělí 9. října ve 21.30 na Primě.

Každý z nich je jiný, ale všichni mají společnou touhu znovu se zamilovat a najít spřízněnou duši. V 10 premiérových dílech budeme sledovat jejich cestu za láskou. Své protějšky budou Petra (37), Josef (39) a René (41) poznávat při nejrůznějších příležitostech. Mimo jiné budeme svědky prvních kontaktů při zahajovací párty, testování protějšků formou různých aktivit, chleba se bude lámat při společném bydlení a vztahy prověří i společná zahraniční dovolená, na kterou odjedou se dvěma finalisty a dětmi. Na konci čeká všechny finální rozhodnutí. Najdou lásku prostřednictvím televize? Jaké bude seznamování ve světě, kde se nic neutají, kde sociální sítě prozradí i to, co by dřív zůstalo skryto? Na hlavní účastníky čekají někdy až neuvěřitelné situace a překvapivá rozuzlení. Cesta Josefa, Reného a Petry za vysněným protějškem začíná nelehkým úkolem. Jak z mnoha po seznámení dychtivých nápadníků či nápadnic vybrat hrstku, kterou pozvou k prvnímu osobnímu setkání? Petra se při výběru nejvíce zamýšlí nad fotografem Romanem. I když je rozhodnutá jej rovnou vyřadit, nakonec ho pozve. Prozradí ale ostatním, že se ji snažil oslovit ještě před první společnou oficiální schůzkou? U nesmělého tatínka Reného způsobí rozruch fotomodelky Silvie a Anastázie. Na místo seznámení dorazí se zpožděním, v limuzíně a navíc v dobré náladě. Jak to vezme on i další jeho nápadnice? Pozdní příjezdy provázejí i seznamování u dobrodruha Josefa. Ten si na první setkání vybral i kamarádky Evu a Ivu, které se o něj ucházejí společně. Na sraz ale nedorazí a připojí se až později. Příjezd dvou „fiflen“ se ostatním nápadnicím samozřejmě nelíbí.

I přesto, že by si všichni přáli hezké a příjemné seznamování, už od samého začátku při něm nechybějí hádky a vypjaté emoce. Bojová nálada vládne u křehké Petry, která se nestačí divit požadavku, aby se jednomu z nápadníků svlékla před objektivem. Prudká reakce vyvolaná jejím nesouhlasem na sebe nenechá dlouho čekat. Svobodná maminka má navíc své tajemství, o kterém se jí nechce zrovna moc mluvit. Prozradí hned na začátku, jak trýznivou životní zkušenost má za sebou? Rušno je i na farmě u Reného. Proč by nezadaný tatínek ztrácel čas, když potřebuje vědět, zda by se jeho budoucí partnerka dokázala postavit k práci na statku? Z reakce dam je ale šokován. Hnůj jim nevoní a většině se nechce i třeba jen botou se ho dotknout. Najde se jen jedna, která se do toho pustí po hlavě, byť ostatní o ni mají trochu strach – Yvona je částečně ochrnutá a má epilepsii. Nezraní se, když se s vervou a sekerou v ruce pustí i do štípání dřeva? O překvapené pohledy nebude nouze ani při zkoušce společného bydlení. Šok zažijí dámy u Reného, když uvidí, v jakém stavu je jeho domácnost. Zdá se, že ho samota připravila o chuť uklízet a udržovat svůj domov v obyvatelném stavu. Pustí se do velkého úklidu a budou chtít vůbec zůstat? Bydlení se bude řešit i u Josefa. Dům romantického dobrodruha je uprostřed rekonstrukce a ještě se rozbije bojler. Přísun teplé vody je v ohrožení a on bude muset s pravdou ven. Spát se tak bude i venku. A stěhování se bez problémů neobejde ani u Petry. Ukáže se, že i pro svobodnou mámu dvou dětí je těžké udržet doma dokonalý pořádek. Pánové mají plnou hlavu nápadů, jak byt upravit a uklidit. Bude se to ale líbit Petře, nebo se urazí a s nápadníky přestane mluvit? Doba celkem tří měsíců, kdy tři hlavní aktéři překonávají úskalí seznamování, je dost dlouhá na to, aby vyplavaly na povrch nejen vlastnosti jednotlivých účastníků, ale také informace, které mnohdy způsobí pěkný poprask. Jak si s tím poradí Petra, Josef a René? Rozhodnou se při vyřazování správně a najdou nakonec toho pravého partnera? Nebo budou své volby litovat? Sledujte seznamovací show Hledá se táta a máma každé pondělí od 9. října ve 21.30 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.