Rozhodování v Hledá se táta a máma ovlivní i anonymní dopis!

Hledá se táta a máma (10) - upoutávka

René, Josef a Petra si užívají dovolené s vybranými finalisty a společně strávený čas mimo domov vztahy pořádně prověří. Co uvidíte v pondělí ve 21.35 na Primě?

Na dovolené tatínků a maminky hledajících lásku nebude jen slunce a relax, na všechny totiž čeká poslední rozhodnutí. Najdou Petra, René a Josef lásku a bude jim i opětována? Rozhodnutí to nebudou snadná… A jak se s prohrou vyrovnají ti, kteří byli odmítnuti?

René odhalí pravdu

Před odjezdem na dovolenou má René před sebou ještě poslední návštěvu u Růženky. Moc se ale nevyvede, jeho vyvolená nápadnice jej totiž nepozve k sobě domů – rodiče jí to zakázali a René je zklamaný. Navíc má ještě stále plnou hlavu Veroniky, jejíž chladný přístup mu nedá spát. To, co tušil, se mu vzápětí potvrdí. S pravým důvodem změny jejího chování je konfrontován při vyřazování. Veronika se totiž vrátila ke své staré lásce. Reného tato informace ani moc nepřekvapí, navíc už se těší k moři, kde si to chce se svými finalistkami užít. Bude to pro něj i syna Járu poprvé, co se k moři podívají. Změní se ve slunné Itálii jeho city a vybere si partnerku, kterou hledá?

Josef má další tajemství

Josef si dovolenou ve Vysokých Tatrách už několik dní užívá s Radkou a Silvou. Řevnivost mezi oběma ženami se stupňuje a Radce pomalu dochází, že těm dvěma zřejmě jen „dělá křena“. Svůj boj o Josefa ale nevzdává a zbraně rozhodně ještě neskládá. Podaří se jí Josefovo srdce ulovit, nebo si sebevědomá Silva situaci ohlídá a o lásku se svým vyvoleným se připravit nenechá? A jak je na tom Josef? Má už on sám jasno? Prý na 95 procent ano…

Petra je zklamaná

Maminka Petra si užívá sicilského slunce s Liborem a Romanem. Oba jsou připraveni o ni bojovat. Roman si nechce nechat ujít svou již třetí šanci a snaží se Petru získat. Zdá se však, že ona má blíž k Liborovi, který se v její nepřítomnosti trápí. Petra mu chce vrátit dobrou náladu, svými sympatiemi k němu se netají, dokonce neváhá s Liborem zmizet na pokoji, kde můžou své city naplno projevit. Situaci ale nečekaně zkomplikuje anonymní dopis, který tvrdí, že Petra ve skutečnosti lásku nehledá a partnera má. A údajně ne jednoho, je stále aktivní na seznamkách a muže prý střídá jako ponožky a jen je využívá. Petra obvinění statečně čelí, vypadá to podle ní na útok zhrzeného milence. Libor je připraven ji proti komukoli bránit, ale i tak v něm dopis zavrtal červíčka pochybností. Co když je na něm něco pravdy? Libor se obává, že si jeho vyvolená nakonec nikoho nevybere. A poslední vyřazování na sluncem zalitém ostrově začíná opravdu dramaticky. Jak se Petra nakonec rozhodne?

Podívejte se napondělní díl Hledá se táta a máma ve 21.35!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.