V hledá se táta a máma budou zkoušky lásky. Kdo propadne?

Hledá se táta a máma (4) - upoutávka

Maminka Petra a dva tátové René a Josef pokračují ve své cestě za láskou. Muži ucházející se o Petru se snaží svou milou zaujmout při lukostřelbě, rybolovu, ale i krocením osla. Josef si pro své nápadnice připravil hovory o vážných věcech, ale i adrenalinovou zkoušku, při které si dámy sáhly na dno svých sil a došlo i na slzy.

Největší zkouška ale čeká adeptky na partnerku pro Reného. Tatínek je totiž pozval na farmu, kde chce prověřit, zda se hodí pro život na venkově. Sám bude překvapen, kolik emocí způsobí jedna hromada hnoje. A to jeho skupinu čeká ještě jedno velké odhalení, kterým překvapí Yvona. Uvidíte už v pondělí 30. října ve 21.30 na Primě. Petřina skupina se probouzí s kocovinou. Nejhůře je na tom Bob. Předešlý večer to při hraní flašky trochu s alkoholem i upřímností přehnal a u snídaně mu není do zpěvu ani do povídání, uzavře se tak ještě více. Naopak rozruch rozpoutá Roman, který se ke skupině připojí. S Petřiným svolením dorazil o den později, byl totiž na plánované dovolené se svou dcerou. Přijede vyzbrojen dárečky pro Petru, z čeho ostatní nápadníci nadšení nejsou… Svůj prostor dostane i vegetarián Jirka, který pro všechny připraví meditaci. Sám se touto formou srovnává s některými bolestmi ze svého života, zejména tím, že jeho dcera s ním již léta nemluví, což ho trápí.

Jak se vydaří zkouška zdatnosti u dam?

Dobrodruh Josef si na své dámy připraví zkoušku zdatnosti. Pozve je na horolezeckou stěnu, a aby je v lezení motivoval, umístí ve výšce plyšové srdce. Získají si svým výkonem to jeho? Všechny jsou hodně bojovné a každá se snaží k plyšovému srdci dostat. Problém s tím má ale Vlaďka. I přesto, že nakonec nevyleze až nahoru, Josef její snahu ocení, zejména pak poté, co se mu svěří se svými zdravotními problémy, které jí zabránily podat 100% výkon. Vážná témata probírá tatínek i s ostatními nápadnicemi. Od Zdeňky se tak dozví, že ji hodně zasáhla otcova smrt. Ne všem dámám jsou ale individuální schůzky Josefa s některými z nich po chuti…

Největší rozruch je u Reného, který svá děvčata pozval na farmu. Chce zjistit, jak by dokázaly přežít na vesnici. On je totiž obyčejný kluk z vesnice a potřebuje někoho, kdo se dokáže postavit k práci na statku. Jaké je ale jeho překvapení, že jedna z vybraných dam chybí – Anastasia. Jako omluva mu musí stačit vysvětlení její kamarádky Silvie. Stázi prý chybí, protože má za sebou perný večírek. No, není to poprvé, co nevstala včas. Překvapené jsou ale i zbylé přítomné ženy. Život na farmě není nic, co by většinu z nich lákalo. Ženě do nepohody, jakou si René pro sebe přeje, by ale třeba takový hnůj měl vonět. Proto jistě nečekal, kolik rozruchu jedna hromada hnoje mezi děvčaty způsobí. Zdá se, že jediná, která se toho nebojí, je Yvona. Do nevoňavého úkolu se pustí po hlavě, nehledí ani na to, že si přitom zničí tenisky. Tato poštovní doručovatelka je vůbec do všech aktivit „žhavá“. Je přitom jasné, že nebojuje jen o Josefa, ale i sama se sebou. S ohledem na její vážný zdravotní stav, kdy je částečně ochrnutá a má epilepsii, se ji snaží ostatní soupeřky trochu brzdit. Odvážná Yvona se ale nedá. Rozhodnutá je třeba i štípat dříví. Je sekyra v ruce pro ni to pravé? Silvie jí raději chce z bezpečnostních důvodů asistovat. I když ona si s sebou vzala hlavně šminky. Aspoň jimi případné rány může prý zamaskovat.

Ženy, které překvapují

Yvonu ostatní vlastně obdivují. A jejich údiv vzroste ještě poté, co jim prozradí detaily svého dosud ne moc šťastného života. Přizná, že její bratr zavraždil jejich otce a máma ho za to prý ještě pochválila. Ona sama se doma cítila upozaďovaná, když mámu potřebovala, nikdy u ní nebyla. A olej do ohně přilévali i její bývali partneři, od kterých se dočkala i týrání. Nikdo by se nedivil, kdyby to její už tak křehká psychika nezvládla.

Překvapuje ale také Silvie. Ta sice nejvíce řeší, zda se na farmu vybavila dostatečně, bez kámošky Anastasie se ale nečekaně projevuje jako docela normální holka.

Sledujte čtvrtý díl seznamovací show Hledá se táta a máma v pondělí 30. října ve 21.30 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.