V Hledá se táta a máma čekejte velké odhalení

Hledá se táta a máma (3) - upoutávka

Křehká maminka Petra, nesmělý optimista René i romantický dobrodruh Josef pokračují ve své cestě za láskou. Petra své nápadníky pozve na koupaliště, kde ji budou moci obdivovat v plavkách. Pestrý program budou mít i oba dva tatínci a jejich nápadnice, které ale čeká i první vyřazování. Uvidíte už v pondělí 23. října ve 21.30 na Primě.

Maminka Petra se rozhodne strávit den se svou „partou“ na koupališti. Pánové tak budou mít příležitost vidět ji v plavkách, což se jim jistě zamlouvá, i když někteří se na plavky necítí. Alespoň si je Petra pořádně „osahá“. Na oplátku se od jednoho z nich dočká odhalení jeho hříchu z minulosti. Seznamování pokračuje na Slovácku, kde jsou z ní pánové zase úplně paf a předhánějí se v tom, kdo získá její srdce. Při ochutnávce slivovice a vína Petru překvapí, že její nápadníci moc nepijí. Jak večer ale ubíhá, předsevzetí abstinentů berou za své. Alkohol jim rozvazuje nejen jazyk, ale i nohy, a ti odvážnější neváhají při tanci svou vyvolenou osahávat. Zábrany definitivně povolí při nočním hraní „flašky“. Alkoholem posilněný Bob nezvládne emoce, přizná se, že často masturbuje, pak ale úlekem nad tím, co o sobě prozradil, uteče. Utěšit jej přijde Petra, on tak má příležitost přiznat, že ji miluje.

Hluchota Josefa

Dobrodruh Josef překvapí své dámy informací, že je na jedno ucho téměř hluchý. A aby na vlastní kůži zažily, jaké to je, připraví si pro ně hru na odezírání ze rtů. Zábava bude i u veselého karaoke, po kterém už ale nikomu do smíchu nebude – čeká je totiž první vyřazování. Aby zbylým dámám nabídl větší pohodlí, než se jim dostávalo v kempu, pozve je Josef na výlet do Plzně, kde je ubytuje v hezkém hotelu, který si dámy velmi pochvalují. René se rozhodne své nápadnice potěšit jízdou na voru. Kamarádky-fotomodelky by se rády u toho ve vodě rovnou i svlažily, soupeřky už jich ale mají plné zuby. První vyřazování se však blíží, a René tak absolvuje i poslední rande – s Anastasií a Danou, u kterých má velký otazník. Anastasia neváhá využít svých ženských zbraní, a získat si tak u Reného body k dobru. Danu navíc šokuje nabídkou, zda by u Reného a u ní nechtěla uklízet. Po vyřazování čeká zbylé dámy cesta na farmu. Jaké je však překvapení, když na místo srazu nedorazí jedna z žen. Anastasia příjezd nestihla, jak prozradí její kamarádka Silvie, je jí prý špatně po večírku. A protože Silvii se nechce dojít poslední kus cesty na farmu pěšky, stopne si auto. Za volantem sedí Mirka, soupeřku ale Silvie vůbec nepozná…

Sledujte třetí díl seznamovací show Hledá se táta a máma v pondělí 23. října ve 21.30 na Primě.

Sdílejte článek