Hledá se máma a táta: Ex partner Petry se stal ženou. Podívejte se na video

Hledá se táta a máma - Petra vypráví o svém životě!

Petra, která se přihlásila do pořadu Hledá se táta a máma, má dvě děti. Její partner ji opustil, když byly děti malé a stal se ženou. Jak o tom mluví Petra? A co přesně řekla svým zájemcům o její minulosti? Podívejte se na video.

Petra z televizního pořadu Hledá se táta a máma má za sebou dost zajímavou zkušenost, kterou by však nikdo z nás nechtěl zažít. Osmatřicetiletá sympatická žena hledá otce pro svoje dvě děti, protože ty kdysi ztratily dost nezvyklým způsobem toho svého.

Před osmi lety se partner Petře svěřil, že se cítí být ženou. Po chvíli, kdy se přestěhovali do jiného města změnil identitu a přestal se o rodinu zajímat. Petra zůstala na dvě děti úplně sama.

"Myslela jsem si, že je to láska na celý život, ale nelituju toho, co se stalo," vysvětluje maminka, jež má před sebou několik adeptů, kteří se budou snažit o její srdce.

Jediné, co ji v jejím životě přijde opravdu líto, je fakt, že její děti nikdy nezažily svého otce. Pochází tak z "rozbité" rodiny a může se to s nimi podle slov Petry "táhnout" i v dospělém životě.

Jak na takovou informaci reagovali muži, kteří se o Petru ucházejí? Podívejte se na video.

Hledá se táta a máma uvidíte na Primě už v pondělí ve 21.30.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.