Poznejte Josefa z Hledá se táta a máma: Nesnese zlatokopky a ztrácí sluch

Hledá se táta a máma (medailonek Josef)

Osmatřicetiletý Josef hledá k dvěma dětem milující partnerku. Poznejte ho trochu více!

Sympatický táta dvou dcer – Sophie a Tamary. Léta pracoval v oblasti telekomunikací a obchodu, ale nakonec se našel v práci rukama. Práce je i jeho koníčkem. Baví ho něco vyrábět, budovat, rád si ale přečte i dobrou knížku. Josef je také muzikant. Dříve hrával dokonce v kapele. Přiznává, že je romantik a velký bojovník, který si jde za svým. Hledá ženu, která se nebojí toho, co život přináší. Chce partnerku, která se nebude bát spát ve stanu, bude s ním chodit po lese třeba celý den a nebude se bát sáhnout si na hlínu a bude naopak milovat práci na zahradě. Josef říká, že by vedle sebe nesnesl žádnou fiflenu ani zlatokopku. Rodina podle něj funguje, když se všichni na sebe těší. Když jsou spolu, tak je jim dobře, rádi se vidí a když jsou bez sebe, tak si chybí. Navzájem si všichni pomáhají, když je potřeba.

Josef touží po široké a dobře fungující rodině. Jeho motto je: „Bez rodiny to nejde“.

Je 5 let rozvedený. Vztahy s bývalou manželkou má dobré. A je tomu rád, protože podle něj to prospívá i dětem. Manželství mu nevyšlo, ale nechce se hrabat v minulosti a věří ve šťastnou budoucnost.

Josef Křížek (38) Děti: Sophie Marie (8) a Tamara Jitka (13) - ve střídavé péči rodičů Bydliště: Vysoká Pec - Bohutín, v rodinném domě, který vlastními silami rekonstruuje.

Vzdělání: středoškolské Stav: rozvedený

Zaměstnání: rekonstrukce nemovitostí – domy, byty, koupelny, podlahy, střechy...

Bývalé vztahy – měl tři krátké známosti, které nedopadly dobře. Dva z nich trvaly jen pár týdnů – nefungovala v nich „chemie“. Třetí vztah trval pár měsíců, včetně společného bydlení, ale právě společné soužití nakonec nefungovalo, a proto vztah skončil.

Znamení: Lev

Dětství: šťastné, pohodové, hodně blbnutí a volnosti

Zájmy: rodina, myslivost, příroda, výlety, střelba, práce

Oblíbená činnost: broková střelba, práce s motorovou pilou Motto: „Bez rodiny to nejde“

Hledá: normální ženu, která se nebojí toho, co život přináší. Chce partnerku, která se nebude bát spát ve stanu, bude s ním chodit po lese třeba celý den a nebude se bát sáhnout si na hlínu a bude naopak milovat práci na zahradě. Josef by vedle sebe nesnesl žádnou fiflenu ani zlatokopku. Touží po široké a dobře fungující rodině. Co o sobě říká: „Jsem hodně pro rodinu, zásadový, hlučný, rozbitý, bojovník, trochu praštěný, „hráč“ Negativa: „Sice už minimálně, ale občas ještě vzteklý, vždy říkám, co si myslím.“ Sex: „Sex je super“ Omezení: invalidní důchod – neurodegenerativní onemocnění centrálního tipu, ztráta sluchu 80%

Co je pro něj štěstí: „Partnerka a děti jsou se mnou, máme svoje plány na společnou budoucnost, vymýšlíme blbiny, užíváme si společného života a jsme spolu šťastní.“ Čím jej žena dostane: „Svým přístupem k životu a ke světu.“ Co by chtěl v životě ještě zkusit, zažít: „Blbnutí se spoustou vnoučat, se kterými budeme vymýšlet děsný kraviny a blbiny a se kterými si užijeme hromadu srandy, až z toho jejich rodičům půjde hlava kolem.“ Ideální partnerka: „Parťačka pro společný život, o kterou se budu moct opřít, když to bude třeba, a která neuteče, když přijdou těžkosti.“

Sdílejte článek