Hledá se máma a táta: Single tatínek René prožil po rozvodu tři vztahy. Ani jeden nevyšel, v čem byl problém?

Hledá se táta a máma (medailonek René)

Poznejte třetí účastníka pořadu Hledá se táta a máma, který uvidíte an primě ve 21.30 už v pondělí. Čtyřicetiletý René je nesmělý pohodář a hledá ženu, která by byla upřímná a veselá. Proč se mu to zatím nepovedlo?

René Marek (40) - „Nesmělý optimista“

Dvojnásobný tatínek o sobě říká, že je hodný, upřímný a hlavně optimista. Miluje všechno kolem motorů, především motorky. Rád spravuje auta a jezdí na závody rallye.

Hledá pro sebe „nějakou normální paní“. Prostě ženu, se kterou si budou rozumět. A protože sám s kouřením přestal, a zapálí si opravdu výjimečně, raději by si přál nekuřačku, ale není to pro něj zásadní. Co pro něj ale důležité je, aby spolu s partnerkou dokázali komunikovat. Pusa je přece od toho, aby si dva lidé dokázali o všem promluvit. Netoleroval by faleš a nezná slovo problém. Každá situace má podle něj řešení. Jeho životním snem je mít fungující rodinu s partnerkou, která bude jeho druhou polovinou.

René Marek (40) Děti: nevlastní dcera Dominika (17), syn Jaroslav (13 let) - jsou v péči matky, u otce jsou o víkendech dle dohody, většinou každý druhý týden

Bydliště: Jaroměř u Kaplice, Jižní Čechy

Vzdělání: středoškolské

Stav: rozvedený cca 6 let

Zaměstnání: zámečník, svářeč

Bývalé vztahy: po rozvodu měl 3 krátkodobé vztahy, nevyšlo to asi proto, že ani jedna nebyla ta pravá. Jedna nebyla rozvedená a ani se rozvádět nechtěla, druhá se chtěla hned sestěhovat a třetí absolutně neuměla hospodařit.

Znamení: Ryby

Zájmy: Motorky, rallye, rocková muzika

Oblíbená činnost: Jízda na motorce, poslech muziky, procházky, relax.

Motto: „Sranda musí být!“

Hledá: Ženu, která stojí oběma nohama na zemi. Přeje si, aby byla hlavně upřímná, veselá, aby si rozuměli a mohli spolu mluvit. Nesmí být urážlivá a žárlivá.

Proč se přihlásil do pořadu: Protože se neumí seznamovat a je plachý

Bývalá manželka: S bývalou ženou vychází celkem dobře, alespoň ohledně dětí se domluví bez problémů

Dětství: Když byl v 5. třídě, rodiče se rozvedli. Se svým otcem neměl nikdy dobrý vztah. Nejlepším přítelem byl děda a samozřejmě mamka.

Co o sobě říká: „Jsem upřímný, veselý, optimista“

Negativa: „Jsem trochu paličatý.“

Kamarádky, kamarádi: Má hodně známých, kamarádů málo.

Sex: „Mám rád se ženami J“

Co je pro něj štěstí: „Mít spokojenou a šťastnou rodinu.“

Čím ho žena dostane: „Komunikací, vzhledem“

Co by chtěl v životě ještě zkusit, zažít: „Velký sen je svést se v rallye autě specifikace WRC nebo R5, pak třeba skok padákem nebo potkat se s nějakou celebritou.“

Sdílejte článek