Příběhy ze života: Hra o dítě se vyostří na hranici smrti!

Už v sobotu se můžete těšit na další příběhy ze života, tentokrát se budeme zabývat náhradním mateřstvím, které se může stát i noční můrou. Podívejte se na kanadský thriller v sobotu ve 20.15 na Primě.

Dokonalé manželství bez dítěte

Christy dosáhla všeho, co kdy v životě chtěla, stále se jí však nepoštěstilo stát se matkou. Společně se svým manželem tvrdě pracují na miminku, jenže úspěch stále nepřichází. Pár se tak nachází na hranici jako několik tisíc lidí denně. Jak získat vytoužené dítě, když jejich těla selhala?

Náhradní matka

Po neúspěšných pokusech o umělé oplodnění se Christy s manželem rozhodne počít dítě prostřednictvím náhradní matky. Mladá žena Mallory na ně udělá velký dojem. Když ale Mallory otěhotní, začne vyplouvat na povrch její temná stránka...

Hlavní představitelka vedlejších rolí

Drobnou černovlásku z filmu Hra o dítě určitě znáte podle vidění. Mia Kirschner je velkou herečkou menších filmových a seriálových rolích, ale se svými dlouhými černými vlasy a bělostnou pletí je nepřehlédnutelná. Jednačtyřicetiletá herečka pocházející z Kanady se nejvíce proslavila rolí bisexuální spisovatelky Jenny Shector ve veleúspěšném seriálu L world, který Prima Love před lety vysílala pod názvem Láska je láska. Odvážný seriál zachytil příběhy několika lesbických žen v L.A.

Znát ji můžete i z krimiseriálu 24, kde si po boku Keitha Sutherlanda zahrála teroristku, stejně jako se zahrála potkala s hereckým kolegou Dustinem Hoffmanem a Johnem Travoltou ve snímku Město šílenců.

Mia se kromě hraní věnuje i produkci, filantropii a také psaní knížek, což není tak překvapivé v případě, když vám prozradíme, )že Kirschner vystudovala na kanadské univerzitě ruskou literaturu.

Křehkost Mii a její uhrančivé oči režiséři často využívají k tomu, aby ztvárnila narušené charaktery a v případě thrilleru Hra o dítě tomu nebude jinak. Těšte se už v sobotu ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2023

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.