Bachaři mi zatajili smrt matky, tvrdí Jiří Kajínek v novém dokudramatu

Já, Kajínek (1) – smrt matky

Pět dílů čítá dokudrama Já, Kajínek, které detailně přibližuje život nejslavnějšího českého ex vězně, jenž dostal milost prezidenta. Jiří Kajínek v prvním dílu, který uvidíte tuto neděli ve 20.15 na Primě, vypráví o tom, jak mu bachaři zatajili smrt nejmilovanější ženy v jeho životě, aby nežádal o speciální propustku na její pohřeb.

Muž, který rozděluje Českou republiku na dvě protichůdné strany měl se svými rodiči velice blízký vztah. "Rodiče mne milovali takového, jaký jsem," odpovídá Jiří Kajínek i na to, zda tušili o jeho životním stylu, který měl do legality daleko.

Jiří Kajínek vyrůstal v obyčejné rodině v Prachovicích u Chrudimi společně se sestrou Miluší. Speciálně se svou matkou měl velice úzký vztah, takže když vážně onemocněla, snažil se dokonce i podplatit lékaře, aby ji vyléčili. Vše bylo marné. Během odpykávání trestu se dozvěděl, že jeho matka zemřela. Dopis s takto zásadní informací však dostal čtrnáct dní po pohřbu matky. Kajínek se domnívá, že je za tím sabotáž od bachařů, s kterými měl ve vězení problém od začátku.

PODÍVEJTE SE NA TO, JAK VYPADAL KAJÍNEK V DĚTSTVÍ A MLÁDÍ. Máme exkluzivní foto

Jiří Kajínek se s takovou situací dodnes neumí smířit. Přeje si, aby se s ní mohl naposledy rozloučit.

Podobné články

Podívejte se na premiéru dokudramatu Já, Kajínek na Primě ve 20.15 už tuto neděli.

VÍCE O DOKUDRAMATU JÁ, KAJÍNEK SE MŮŽETE DOZVĚDĚT TADY

Sdílejte článek