Seriály a filmy

29. listopadu 2018 14:38

Petra Kloidová

Jak vypadá rok na svobodě v životě Jiřího Kajínka? Prima pokračuje v dokudramatu

Jak vypadá život na svobodě po pětadvaceti letech odnětí svobody jednoho z nejznámějších vrahů v České republice? Jiří Kajínek rok po amnestii odpovídá na otázky. Podívejte se na uzavření dokudramatu Já, Kajínek tento pátek ve 20.15 na Primě.

Strávil polovinu života ve vězení, kradl, riskoval a rval se. Miloval zbraně a ženy. Nyní je více než rok na svobodě po prezidentské amnestii. Sledujte jeho příběh i postoje lidí z jeho okolí.

K Jiřímu Kajínkovi se vracíme po roce. Jak vypadá jeho život dnes? Kajínek odpovídá na několik kauz, které proběhly v médiích. Bývalý vězeň diváky pustí i do svého osobního života. Jak se mu daří ve vztahu s jeho milovanou přítelkyní. Kajínek se svěřuje s tím, že ačkoliv svatbu neplánují, rozhodli se k velkému životnímu kroku, který ovlivní jejich životy.

V dokudramatu dostanete i odpověď na otázku, co se stalo minulý rok na jedné z dálnic, kde Jiří Kajínek naboural svoje luxusní vozidlo. Měl strach, že se díky nehodě dostane zpět do vězení? A co se děje na besedách, kde vypráví o svém životě za katrem?

Má Kajínek ještě v dnešní době nepřátele? I to se dozvíte v pokračování dokudramatu Já, Kajínek. V neposlední řadě se v této epizodě vrací i zpět k případu, za který byl odsouzen na pětadvacet let odnětí svobody. Ukazuje se, že se i po více jak pětadvaceti letech objeví noví svědci z okolí Plzně, kteří dobře znali poměry tehdejší kriminální policie.

Více se dozvíte už tento pátek ve 20.15 na Primě.

Já, Kajínek můžete sledovat ONLINE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.