Seriály a filmy

30. listopadu 2017 17:14

Petra Kloidová

Kajínek byl pro kluky idolem mužství, říká kamarád z dětství

Já, Kajínek (5) – Kajínek idolem pro muže

Máme pro vás exkluzivní ukázku z nedělního posledního dílu dokudramatu Já, Kajínek. Je Jiří Kajínek českým fenoménem? Pár indicií to naznačuje. Kajínek byl podle výpovědí, ale idolem i před vězením. Podívejte se na ukázku. Celý díl uvidíte v neděli ve 20.15 na Primě.

Dokudrama Já, Kajínek se pátým dílem chýlí ke svému konci, ačkoliv nás Jiří Kajínek upozorňuje, že je toho hodně, co ještě neřekl. Každá výpověď má ale svůj čas.

Kajínek je dost možná českým fenoménem, který ostatní lidí vnímají jako připomenutí, že se člověk nemá nikdy vzdávat. Kajínek bojoval tak dlouho za to, že je nevinný, až se mu dostat na svobodu opravdu podařilo.

Jak na něj ale vzpomínají jeho známí a kamarádi? Jeden z nich dokonce na jeho počest vytvořil speciální místnost v jeho vlastní hospodě. Hospodu navštěvoval kdysi sám Jiří Kajínek, po odnětí svobody tam chodila jeho sestra.

Kajínek byl podle něj už tehdy idolem, protože vykazoval všechny maskulinní znaky. Byl urostlý, vyšší a měl hodně síly.

Udržuje na svobodě Kajínek kontakt s vězni? PODÍVEJTE SE NA JEHO VÝPOVĚĎ

Co dalšího uvidíte v neděli ve 20.15 na Primě?

Podívejte se na ukázku z nedělního dílu, kdy Jiří Kajínek odpovídá na dotazy zvědavých studentů střední školy. Kajínek tvrdí, že s žádnou otázkou nemá problém. Ale zároveň naznačuje, že témat, o kterých ještě nemluvil, je hodně. Máme se tedy na co těšit.

V posledním dílu Já, Kajínek si autoři seriálu posvítili na fenomén Kajínka. Proč někteří lidi obdivují bývalého vězně? Nabízejí se Kajínkovi ženy? Podívejte se na poslední díl Já, Kajínek v neděli ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.