Seriály a filmy

15. listopadu 2017 15:49

Petra Kloidová

Kajínek prozradil, co bylo ve vězení nedostatkovým zbožím. Budete překvapeni!

Já, Kajínek (2) – nejvíce nedostatkové zboží ve věznici

Ztráta svobody je podle Jiřího Kajínka to nejhorší, co se lidské bytosti může stát. Ve vězení během více jak dvaceti let však trpěl i jinými věcmi. Podívejte se na ukázku, kde vám Kajínek vysvětlí, po čem vězni prahli.

Jiří Kajínek se v druhém dílu Já, Kajínek svěřil s tím, co bylo ve vězení zbožím, které vězňům nebylo běžně přístupné. Kromě pilek k přeřezání mříží atd. (které si Kajínek stejně obstaral sám) to jsou daleko triviálnější věci, než by obyčejný člověk nepolíbený vězením čekal.

Mezi takové věci patřilo třeba maso nebo vajíčka. Podle Kajínka stálo plato vajec ve vězení okolo jedné stokoruny. Kajínek platil krabičkou cigaret. K masu se dostal tak, že si musel udělat tzv. kurz vaření.

O dalších praktikách v českých věznicíh uví Jiří Kajínek ve druhém dílu velice otevřeně. Můžete se těšit na téma sex, které je v mužských věznicíh poměrně kontroverzním tématem. Často se tam totiž paktikují homosexuální styky mezi vězni. I striktně heterosexuální muži si v českých věznicích přijdou na své. Podívejte se na video ukázky:

Co dokáže Jiřího Kajínka rozesmát? Ukažte mu zabezpečení českých věznic. Podívejte se na video tady

Kajínek odhaluje nestydaté praktiky české bachařky

Sdílejte článek
Štítky vězení Jiří Kajínek