Seriály a filmy

29. listopadu 2018 15:40

Petra Kloidová

Kajínek v posledním dílu dokudramatu ukazuje místa v domě, kam si nesmíte schovávat peníze

Jiří Kajínek se vrací po roce, aby v poslední epizodě dokudramatu ukázal divákům svůj život po roce na svobodě. Vrací se i ke své bývalé profesi a dává rady, kam si svoje cennosti a peníze rozhodně neschovávat. Kde všude narazil na peníze? Budete se divit! Podívejte se na video!

Jiří Kajínek je momentálně nejslavnější bývalý vězeň, který i po letech stále vyvolává společenskou diskuzi. K Jiřímu Kajínkovi se vracíme po roce po premiérovém odvysílání dokusérie Já, Kajínek.

Jak vypadá jeho život dnes? Kajínek odpovídá na několik kauz, které proběhly v médiích. Bývalý vězeň diváky pustí i do svého osobního života. Jak se mu daří ve vztahu s jeho milovanou přítelkyní. Kajínek se svěřuje s tím, že ačkoliv svatbu neplánují, rozhodli se k velkému životnímu kroku, který ovlivní jejich životy.

SLEDUJTE JÁ, KAJÍNEK ONLINE

O PREMIÉROVÉ EPIZODĚ JÁ, KAJÍNEK: PO ROCE SE DOZVÍTE VÍCE TADY

O vašich skrýších na peníze zloději vědí

Jedním z velkých témat v životě Jiřího Kajínka je vykrádání bytů a domů. Kajínek se do bytů dostával díky planžetám, takže často nebylo v první chvíli poznat, že majitelé nemovitostí byli vykradeni. Kajínek za sebou totiž i zamknul.

Jiří Kajínek ukazuje v poslední epizodě, na jakých místech nejčastěji nalézal peníze. A musíme vás připravit na to, že se budete hodně divit. Podívejte se na videa:

1)

2)

3)

Sdílejte článek
Štítky zloděj

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.