Seriály a filmy

30. listopadu 2017 17:14

Petra Kloidová

Lidé chtějí Kajínka za prezidenta. Co na to říká bývalý vězeň?

Já, Kajínek (5) – Proč by (ne)mohl být Kajínek prezidentem

Sympatie, které Jiří Kajínek vyvolává, zachází opravdu dakeko. Kajínek dostává ponuky, aby se stal budoucím českým prezidentem. Co svým fanouškům odpovídá Jiří Kajínek v posledním dílu dokudramatu Já, Kajínek? Podívejte se na ukázku z nedělního dílu.

Fenomén Jiří Kajínek začíná být v rámci české společnosti opravdu nevídaně silný. Jiří Kajínek se po propuštění stal z noci na den celebritou, která se musí několikrát denně fotit s fanoušky a neznámí lidé na ulici mají pocit, jako by se s ním znali odjakživa.

Kajínek vyvolává sympatie hlavně kvůli svému úniku z Mírova. Jak je to možné? V dokudramatu uslyšíte i vysvětlení od známého psychologa. Ten má jasno, za fascinaci Kajínkem může literární předlohy...

Za fascinací Kajínkem může literatura, tvrdí psycholog

Udržuje na svobodě Kajínek kontakt s vězni? PODÍVEJTE SE NA JEHO VÝPOVĚĎ

Kajínek byl pro své okolí mužským idolem, vzpomíná jeho kamarád z mládí

Fanoušci Kajínka pobízejí, aby kandidoval za prezidenta. Co jim na to říká Kajínek? Podívejte se na ukázku z nedělního dílu Já, Kajínek.

Co dalšího uvidíte v neděli ve 20.15 na Primě?

Podívejte se na ukázku z nedělního dílu, kdy Jiří Kajínek odpovídá na dotazy zvědavých studentů střední školy. Kajínek tvrdí, že s žádnou otázkou nemá problém. Ale zároveň naznačuje, že témat, o kterých ještě nemluvil, je hodně. Máme se tedy na co těšit.

V posledním dílu Já, Kajínek si autoři seriálu posvítili na fenomén Kajínka. Proč někteří lidi obdivují bývalého vězně? Nabízejí se Kajínkovi ženy? Podívejte se na poslední díl Já, Kajínek v neděli ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.