Poznali byste nejslavnějšího českého vězně? Máme exkluzivní fota z dětství a mládí Jiřího Kajínka

Já, Kajínek (1) - upoutávka

Už tuto neděli ve 20.15 uvidíte první díl dokudrama Já, Kajínek. Podívejte se s námi, jak Jiří Kajínek vypadal v dětství a mládí těsně před tím, než si šel odsedět více jak dvacet let vězení za dvojnásobnou vraždu.

Už 12. listopadu uvidíte na televizi Prima dokudrama Já, Kajínek, kde diváci dostanou příležitost přiblížit se vězni, jenž dostal prezidentskou milost. Za dvojnásobnou vraždu neměl Jiří Kajínek už nikdy spatřit světlo světa. Během dvaceti let se o něj a jeho případ masivně zajímala média, která poukázala na to, že slavný kriminální případ na plzeňských Borech má spoustu nevyřešených otazníků. Česká republika se tak rozdělila na dvě protichůdné strany. Byl Kajínek vrah, nebo ne?

VÍME, JAK KAJÍNEK VYPADAL V DĚTSTVÍ A MLÁDÍ. PODÍVEJTE SE NA EXKLUZIVNÍ FOTO

V novém dokudrama uvidíte 5 zásadních témat jeho života. V prvním dílu se autoři zaměřili na dětství a dospívání Jiřího Kajínka. Jaké měl rodiče? Věděli o tom, že vykrádá byty? Jak prospíval ve škole a jaký moment v jeho životě rozhodl o tom, že se bude živit nelegální činností?

JIŘÍ KAJÍNEK SE NIKDY NEVYROVNAL SE SMRTÍ SVÉ MATKY. PODÍVEJTE SE NA VIDEO

"Moji rodiče byli skvělí, samozřejmě řekli svůj názor, ale prostě mne milovali, ať jsem byl, jakej jsem byl. Věděli, že neudělám nic takového, za co by se měli stydět. Ano, toto bylo nezákonné, ale ne takové, za co by se měl člověk nutně stydět. Byli to normální slušní lidi a měli syna, kterej byl také slušný, akorát, že kradl. Ale nikdy neokradl nikoho blízkého, nikdy nikoho nenapadl. Já jsem si zakládal na tom, že jsem nepoužíval násilí," vysvětluje Jiří Kajínek o názoru rodičů na jeho netradiční obživu.

Podívejte se na exkluzivní záběry z dokudramatu Já, Kajínek, kde uvidíte i fotografie z děství a mládí Jiřího Kajínka:

Sdílejte článek
Štítky fotografie fotky z mládí

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.